Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • this is life

    Ármester

    válasz Sontir Fel #48739 üzenetére

    Nekem az alma cuccai elvbol nem kellenek , de elismerem hogy nagyon egyben levo keszulekek mind sw mind hw teren. A droid tabhoz annyit fuznek, rendeld online szallitasd ki aztan 8 nap probalkozasod lehet , 8 napig elallhatsz , indoklas nelkul a vasarlastol , mert online vetted.. A 40 napos extrem visszavetel vagy csererol eddig nem hallottam ,unoka hugimnak nem ajanlottak ilyet mikor szenne szivtak az alcor tabjukkal magukat , az elsoben akksi nem volt, a masodik allandoan fagyott , force close-ok , rebootok, pedig az is 2 giga ram meg sok szep felirat a dobozon, alcor szerviz meg eleg gyoker modon allt a dolgokhoz, vegul az ED ajanlotta fel nekik sajat kontora a masik meszulek valasztasanak lehetoseget. Ha mar B brand akkor wayteq ,az se hiba mentes , de egy ket srac ott van mogotte a forumrol es amit tudnak javitanak sw teren . Persze a hw gondokon ok sem tudnak segiteni.

    Ha valtani fogok akkor teljes erteku win tab lesz, asus t100 , alapbol olvasni , forumozni,netezni szoktam arra meg untig eleg a win8 tab , es eroben nem egy kategoria a droiddal...de ez a jovo zeneje.

    [ Szerkesztve ]

    Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

Új hozzászólás Aktív témák