Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fpeter84

    senior tag

    válasz DarthSun #79905 üzenetére

    A múlt hibáit nem akarom megismételni, abban nincs semmi feeling.

    Azért ebbe vitába szálnék... én spec élvezem a szenvedést az S3 Virge, AT3D meg hasonló kotlákkal újra meg újra :))

    Illetve ha lesz időm, a Matrox G200-ba is jobban bele akarok bújni: annó a K6-2 500 konfigomba bagóért hozzájutottam egyhez - örültem mint majom a farkának, egészen addig amíg nem tudatosodott bennem hogy mennyire xar a kompatibilitása a játékokkal - valószínűleg az előző tulaj is ezért adott túl rajta áron alul. A hozzá kapott gyári CD-vel telepítettem fel, az még nem a szélessávú net kora volt (legalábbis nálam, valamikor 99-2000 körül)... Kicsivel később édesapám munkahelyén gyors neten turkáltam, olvasgattam, és észrevettem hogy megjelent nemrég egy új PowerDesk csomag főverzió - leszedtem, húztam vele haza, és csoda történt, minden pöff röcc indult akár D3D, akár OpenGL... Ha jól rémlik akkor a 4-ről 5-re váltás hozta a javulást, de lehet a 3-ról 4-re, majd utána kell néznem a megjelenési dátumoknak... Mindenesetre én ezt is tervezem újrajátszani, kipróbálni hogy tényleg jól emlékszem e ezekre a dolgokra 20+ év távlatából, annyival jobb lett az új driver csomag, vagy az idő már megszépítette az emlékeket :DDD

Új hozzászólás Aktív témák