Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MDanny

    senior tag

    Sziasztok!

    Van-e valakinek tippje arra, hogy miért van ez:

    Adott egy Phenom II 555BE, amit próbáltam a tesztelgetős gépemben (Gigabyte MA78LMT) és nem sikerült aktiválni a 3-4. magot, de külön-külön sem, mert a bios nem volt hajlandó elmenteni az Auto beállítást. Nem fagyott, beindult, de mindig visszaállt disabled-re az érték. Rendben van, 770T-UD3L-nél ugyanezt tapasztaltam, hogy az egyik bios verzió nem tudta feloldani egy Sempron 140 második magját (de Phenom II X2 550-est igen), így vissza kellett tenni az eggyel előzőt. Itt egyik bios verzióval sem sikerült. Kipróbáltam egy Asrock N68-GS3 UCC-vel, az be sem indult vele... Erre ismerős meséli, hogy Asrockra talált másik biost, azzal meg működik ugyanez a processzor 4 maggal. Régen rossz, ha ennyire válogatós a dolog, de Ti találkoztatok ilyennel? Lehet köze ahhoz, hogy az Asrocknál a fele a HT szorzó a Gigabyte-tal ellentétben?

    Xiaomi 11 Lite 5G NE 8/128GB EEA (Yettel VoLTE + Vodafone VoLTE), POCO F3 8/256GB EEA (Telekom VoWiFi); DIGI 1000/300 FTTH, Telekom 250/10 ED3 + Telekom TV M, Direct One Plus HD TV

Új hozzászólás Aktív témák