Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BullZeye

    veterán

    válasz radi8tor #4431 üzenetére

    Pff sajnos túl gyorsak Amazonnál, írtam nekik, hogy milyen opciók vannak ilyenkor mire számítsak? Erre kérdés nélkül küldtek egy új egeret. Ami tök jó lenne, de ahogy nézem, nekem kell megszervezzem a régi egér visszaküldését, amit max 8,6euróig fizetnek. Szóval küldenek egy hibás egeret (ami nem baj, előfordul), de emiatt egy csomó plusz munkát a nyakamba sóznak kérdés nélkül, ha meg több a visszaküldés díja, akkor így jártam...

    A vicc az egészben, hogy közben nagykerrel sikerült kicseréltetnem reggel az egeret, ők meg intézik a gariztatást, így már nincs szükségem az új egérre aminél tájékoztattak (nejem emailjén), hogy milyen jó hírük van, gyorsabban ideér az egér, mert azonnal fel tudták adni nekem tegnap este ...

    Mivel a cégemhez rendeltem, így még azt se tudom megtenni, hogy nem veszem át, mert ott átveszik helyettem, szóval boldog vagyok.

    Egyrészről tipp topp ez az Amazon, hogy gyorsan reagálnak, de ha elolvasnák amit ír az ember, nem droid módjára dolgoznának nagyon boldog lennék, szóval most lesz még1 egerem, amit ki kell fizetnem, vagy visszaküldenem potom 1 órás sorbaállással a postán kis ráfizetéssel.

Új hozzászólás Aktív témák