- Xiaomi 15T Pro - a téma nincs lezárva
- One mobilszolgáltatások
- Telekom mobilszolgáltatások
- OFFTOPIK: Earfun-lányok Magyarországon
- iPhone topik
- VoLTE/VoWiFi
- Okosóra és okoskiegészítő topik
- Motorola Edge 50 Neo - az egyensúly gyengesége
- Megérkezett Magyarországra a legkülönlegesebb kameratelefon
- Huawei Watch GT 6 és GT 6 Pro duplateszt
-
Mobilarena
Mára a ProHardver!/IT.News Fórum is nagylétszámú Linuxban jártas taggal büszkélkedhet. Nehéz szinteket felállítani egy olyan rendszer ismeretében, ami annyira sokrétű, hogy teljesen szinte lehetetlen megismerni minden egyes részét. Azt azonban mindenki tudja, hogy kezdő-e vagy sem. Elsősorban nekik szólnak az alábbiak, de érdemes mindenkinek elolvasnia, mint útjelző táblát.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Anakin007
aktív tag
válasz
Siriusb #13350 üzenetére
Most már igen, bár nem találtam semilyen php-t tartalmazó sztringet a httpd.conf-ban, kommentezve sem, amit furcsállok kicsit. Nálam az apache modules könyvtárában semilyen php-s modul sincs, az extramodules könyvtárban viszont van 3db modul:mod_php5.so, mod_subphp.so, mod_suphp_fcgi.so
Mindhármat betöltöttem a mintád alapján, valahogy így:
LoadModule php5_module extramodules/mod_php5.so
LoadModule suphp_module extramodules/mod_suphp.so
LoadModule suphp_fcgi_module extramodules/mod_suphp_fcgi.sorestart neki, logban hiba nincs, de a helyzet változatlan: továbbra is letöltik a böngészők a php-s állományokat. Még mi lehet a hiba?
Új hozzászólás Aktív témák
- GYÖNYÖRŰ iPhone 13 Pro 256GB Sierra Blue - 1 ÉV GARANCIA, Kártyafüggetlen, 100% Akkumulátor,MS3409
- GYÖNYÖRŰ iPhone 13 mini 256GB Starlight -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3406, 96% Akkumulátor
- Eredeti Lenovo USB-C 65W töltő (használtak) (ELKELTEK)
- Új FULL HD webkamera + Számla
- Gamer PC-Számíógép! Csere-Beszámítás! I7 13700F / RTX 4070Ti Super 16GB OC / 32GB DDR5 / 1TB SSD
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest