- iPhone topik
- Magisk
- Bemutatkozott a Poco X7 és X7 Pro
- Xiaomi 13T és 13T Pro - nincs tétlenkedés
- Samsung Galaxy S23 és S23+ - ami belül van, az számít igazán
- Három Redmi 15 érkezett a lengyel piacra
- Huawei Watch Fit 3 - zöldalma
- Apple Watch Sport - ez is csak egy okosóra
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- Samsung Galaxy Watch (Tizen és Wear OS) ingyenes számlapok, kupon kódok
Hirdetés
Talpon vagyunk, köszönjük a sok biztatást! Ha segíteni szeretnél, boldogan ajánljuk Előfizetéseinket!
-
Mobilarena
Új hozzászólás Aktív témák
-
AMDFan
addikt
-
harry
veterán
válasz
mixi80 #15274 üzenetére
Egy rendes tesztnek még mindig nem tudtam sajna alávetni az MS40-et (öcsémé, én meg amúgy is ritkán vagyok otthon), pár youtubeos nem-szar videóklip alapján viszont annyira sok eltérést nem tapasztaltam a 1255a-val kapcsolatban. De mondom, ez nem túl mérvadó, csak annyi volt, hogy meghallgattam egyik szobában egyik gépen egyik hangfallal az egyik számot, majd utóbbit kivéve kicserélve mindent, szintén.
De majd csinálok egy jó hangkártyás, flacos-mp3mas, egymás mellé helyezett hangfalas tesztet is valamikor. -
hoffman_
nagyúr
válasz
mixi80 #15274 üzenetére
Én R1600T-t használok, a minap jött meg, reggel óta tesztelgetem. Sajnos egyelőre alaplapi hangkártyáról, úgyhogy lesz ez még jobb is - ennek ellenére meg vagyok vele elégedve, szépen szól.
MS40-et is hallottam egy elég hosszas hallgatózás során, az szintén nagyon jól szólt, ott optikai átvitel volt. Igazából nem tudsz mellélőni szerintem. Ha nem sajnálod a pénzt, akkor MS40, ha szűkösebb, akkor R1600.
-
hoffman_
nagyúr
válasz
mixi80 #15272 üzenetére
MS40 egyszerűbb megoldás, viszont R1600T-al ott van a korlátlan hangkártya csere, ami azért nem mindegy. Bár egy idő után bőven az R1600T lesz a szűk keresztmetszet. Az MS40 és az R1600T között a dac-ot leszámítva sok különbség nincs. Az MS40 azért jobb egy picit, én hallottam mind a kettőt elég sokat. Ha mindenképp veszel hangkártyát, akkor tök mindegy, vedd azt, amelyik tetszik
Egy kis help:
ui.: Használd a keresőt, rengeteg hsz van mindkét hangfalról, mert ebben az árban ezek a bestuby vételek.
-
HUAFBANDITA
tag
válasz
mixi80 #15098 üzenetére
Szia!
Ha 80-as születésű vagy akkor R1900, ha szereted, hogy a mély is "erősen" jelen van akkor C3. Ha gyűjtögető típus vagy akkor legyél türelmes és tedd félre a pénzed. Ha meguntad, hogy nem jön össze a pénz, akkor S730D (115k) Már csak kb 150k és ott a Fostex PM2-mkII + egy jó DAC, és megvagy.
-
PuMbA
titán
válasz
mixi80 #15098 üzenetére
Edifier R1900TII
Ha nagyrészt filmezel vagy játszol, akkor viszont lehet, hogy C3. Milyen hangkártyád van?
trickyy: Ahogy Cyberpunk írja: Edifier C3
Új hozzászólás Aktív témák
- Elemzés Zenehallgatásról dióhéjban III.
- Teszt A zenehallgatásról dióhéjban II.
- Elemzés A zenehallgatásról dióhéjban I.
- Bezámítás! Gigabyte G5 KC Gamer notebook - i5 10500H 16GB DDR4 512GB SSD RTX 3060 6GB WIN10
- Gamer PC-Számítógép! Csere-Beszámítás! R5 3600 / RTX 2060 6GB / 16GB DDR4 / 512GB SSD
- Bomba ár! Dell Latitude E5450 - i5-5GEN I 8GB I 500GB I 14"FHD I HDMI I Cam I W10 I Gari!
- Dell 5050 i5 7500 8Gb RAM 128Gb SSD
- Bomba Ár! Lenovo ThinkPad P73 - i7-9750H I 32GB I 256SSD I 4K I Nvidia 4GB I W11 I Cam I Garancia!
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest