Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zsírkrétamen

    senior tag

    Sziasztok!

    Új hangfalakat szeretnék max 10-12-ezerért.
    Igazából nem sokat hallgatok így zenét, de a mostani már zúg. Viszont ha zenét hallgatok, az rap vagy dubstep, szóval valami mélyorientált cucc kellene, ezenkívül játékra is kéne néha.
    Kinéztem egy-két típust, csak nem igazán tudok dönteni...Geniusom volt/van, az tudom hogy milyen, végülis nem csalódtam benne, de ezen kívül még a Creative-okról hallok jókat(olyan headset-em is van) meg a Logitech-ről. Külön hangkártyám nincs a dologhoz, annyira nem vagyok igényes, alaplapi integráltról(Asrock z77 pro3) menne(vagy később egy Creative X-fi-ről).
    Kinézett típusok:
    Genius SW-G 1250 Gamer (igazából ez ideálisnak tűnik, bár sok típus hibáról hallok :( Ezenkívül nekem nem baj, hogy a bekapcsoló gomb a hangerőszabályzón van, mostanim is ilyen, ennek 5 éve semmi baja)
    Creative Inspire T3300 (igazából kb ilyeneket találtam Creative-ból, annyira ennek nem néztem utánna...)
    Logitech Z-523 Black (na erről sok jót olvastam még neten, kb. azt kéne eldöntenem, hogy ez vagy a Genius, megére ez +5 ezret ahhoz képest(és akkor még gyűjthetek egy ideig) és jobban szól-e, tartósabb-e)

    Ja, viszont ha ti tudnátok jobban ajánlani ebben a kategóriában, az is jöhet :DD

Új hozzászólás Aktív témák