Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • atillaahun

    veterán

    válasz Depression #165 üzenetére

    Amint a kolléga is írta ott a 10-15 ezres árrés. Annak idején ugye 36-ért lehetett kapni a Blade-t, az egy jó ár volt. Most nem tudom már mennyire emelték. Skate legjobb esetben 46e lesz. De ugye Blade-t használtan eladni legfeljebb 30 ezerért lehet, mely esetben ott van, hogy 50%-ot kell ráfizetni, hogy hozzájuss egy Skate-hez.
    Na most amiket tulajdonságokat felsoroltál az tény, de számomra nagyon messze vannak egy 50%-os upgrade-től.

    Mert ha sorba veszem őket, akkor a nagyobb kijelző szép dolog, arra én is igényt tartanék, de 1400-as akksival legalább annyira fog merülni mint a Blade, ha nem jobban.
    Tekintve, hogy a felbontást nem változtatták, a 800-es proci eredményez majd némi gyorsulást, főleg esetleg 1gHz-re húzva, jó kis főzött rommal. Ehhez viszont idő kell, főleg hogy a csökkent népszerűségét tekintve a support sem lesz rá valszeg olyan erős mint a Blade-re.
    És akkor a legnagyobb hátrány, amit szerintem összességében nem lehet elnézni, hogy továbbra sincs flash támogatás. Szvsz ez elég durva dolog.
    A kamera LED-je valóban hasznos dolog, most már sötétben is lehet fényképezni, viszont a képminőségen szerintem nem igazán javítottak. Valószínűleg videófelvételen se, pedig a proci bírná. Mondjuk megfelelő appal talán ebből is ki lehet csiholni a 800x480-at.
    És a másik nagy hátrány - lehet csak számomra - hogy újfent lespórolták az előlapi kamerát, pedig a videótelefonálás lehetőségei elég szépen fejlődnek, wifin ugye már ingyen van ha úgy vesszük.
    A 2.3 is csak ideig-óráig előny, míg el nem készül belőle a Blade-s verzió. Mára már elméletileg ígértek valamit, rá is nézek Modaco-ra.

    Azt persze hozzá kell tenni, hogy akinek nincs Blade-je, és nem is ismeri, annak valóban jó vétel lehet egy Skate. Természetesen amennyiben nem vernek rá még pár tízezret a 45e forintos árra.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák