Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • maj-viktor

    őstag

    válasz fant0mi #10950 üzenetére

    Ohhh! Köszi a szájbarágós választ... igen ezeket a funkciókat megtaláltam.. rájöttem!
    Csak az alvós részt nem értettem, hogy nem lehet beállítani!?

    Mert első nap mért egyet (vagyis a második napon) rendesen... light / deep sleepet

    Annó régebben használatm Sleep-es androidot tableton / mobilon, ott szimplán mikor lefeküdtem ugyebár becsekkoltam - párna alá és "jól mért"....

    Ez meg okosként csak éjfél és 6között mérné a deaktivításomat...

    De na most is reggel feküdtem... manuálisan beállítottam 9óra alvás (később feküdtem és több volt amúgy), és csak sikerült valami mérést kihoznom belőle... szal most tökre nem értem - összezavarodtam...

    Az elsőkép az automata csinálta - mérte...
    A második-harmadik kép meg a mai manuális beállított

    Közbe azt néztem, hogy lehet az elsővel azért voltam jó, mert 5:13-kor érzékelte, hogy alszok - már nem mozgolódok, így mért (mert 0-6 között mér gyárilag?), és mivel még beleestem, így ok volt neki... de ha én reggel 8kor fekszem le és délután kelek! (bármilyen furcsa igen vannak "éjszakai műszakos" emberek is)

    Tényleg ez nem tök egyértelmű... így nem igazán tudom kihasználni, akkor marad mobilon-tabletos alvós app azt csak lépésszámlálónak jó... meg "vibrátoros ébresztőnek"! :D

    [ Szerkesztve ]

    JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

Új hozzászólás Aktív témák