Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • wjbhbdux

    veterán

    válasz s4hu|SyD^ #6054 üzenetére

    slotra érdemes költeni, az el fog fogyni. venni többet meg akkor ha kapsz egy 50 vagy 75% kupont belépésnél, pár hetente szokott dobni vmi ilyesmit. Csak ne csapj le az első 20%osra mert akkor a legenda szerint gazdagnak sorol és soha többet nem kínál nagyobb kedvezményt :DDD

    később meg majd jön a plat a többi játékostól ha lesz eladni valód, úgyhogy túl sok nem feltétlen kell. Amennyire támogatni szeretnéd a fejlesztőket. én olyan 150-200 USD között költöttem 75-ös kuponnal főleg, ebből van mindenre slot ami MR28-ig elkészült meg pár skin ami érdekelt, a Steam workshopból kiválasztott tennogen skinek közvetlen fizetősek (mert egy része közvetlen a készítőhöz megy) arra nem kell plat.

    [ Szerkesztve ]

    /s

  • ViZion

    félisten

    válasz s4hu|SyD^ #6054 üzenetére

    Ezt nem vágom, a junctionok könnyűek voltak, exalteddel osztod, kész. Később meg wuprime, klón, ketten meg elpáholtuk.
    Warframe Slotra költsd maximum, modokkal segítek, persze lesz majd, amit venni kell, de eleinte felesleges szvsz.

    Prime framekhez a legtöbb cucc beesik előbb-utóbb. Ami nem, az meg marha drága amúgy. Pl. Ivara system kellene még nekem -30 p.
    Atlas, wukong, nyx és még sokféle azért összetarhálható elég jól szerintem.
    Nidus is túlélő fajta, wukong is. Nidust ki tudjuk farmolni + last gambit küldit megcsinálod. Wukong síma a dojoban, prime gyűjthető. Hol itt a baj?

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Új hozzászólás Aktív témák