Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Terrorista

    senior tag

    Köszi mindenkinek a tanácsokat!

    Most úgy érzem mégsem kellene erőltetni elsőre a merevcsöves építést. Esztétikusabb, legalábbis nekem, de egyelőre a könnyebb utat választom. Nyár közepén-végén úgyis bontani fogok a rendszeren, mert az új Zenre rámegyek majd.

    EK cuccokat nézegetem és nem tudom, milyen csőmérethez (13/10 vs.16/10) válasszak csatikat/adaptereket. Illetve kicsit elveszek a sok csati között. Tippre kell 10-12 egyenes és ehhez gondoltam még 4-4 45/90 fokos adaptereket, csapot, T elosztót. Összesen 2 radiátor, 2 blokk, 1 pumpa (combo) vagy 1 tartály és 1 pumpa lenne a loopban.

    #mpierre
    A radiátorokat mivel/hogy érdemes kimosni? Sima deszt vízzel asztalon összeillesztek egy kezdetleges loopot és járatom a folyadékot amíg úgy látom kitisztult?

    #Dobrika
    Ez a CFX folyadék jónak tűnik. Pont ilyet szeretnék. Ha tényleg hosszú távon bírja, akkor megtaláltam ami nekem kell.

    #Tomoty
    Az szép. :C
    Közben találtam az általam linkelt képen látható loopról egy videót. 99 fittinget használt fel a pali összesen. Szándékosan így tervezte és nem akart hajlítani. :D
    1-2 képet feldobsz arról, hogy sikerült?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák