Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fuze

    őstag

    válasz Joshi #13 üzenetére

    Figyelj, én nem vagyok elkötelezett TCL rajongó. Az általam rendelt típusról nagyon kevés infót találtam. Kíváncsi voltam arra, hogy igaz -e amit mondanak, hogy a márka belépő kategóriában veri a nagyokat. Na már most én amúgy is röhejesnek tartom, hogy 200e Ft belépő kategóriának számít. Így ha a tv-k között van olyan mint a Xiaomi a telefonok között, nekem az kell. Többször belefutottam cikkekbe, hogy az Egyesült államokban miért szeretik ezt a márkát, mitől van az, hogy az amazonon ez a Best Buy. Linus is készített róla videót és nekem ez elég volt ahhoz, hogy beleugorjak. Az alza visszafizeti az árát és ingyenesen vissza is szállítja. Lényegében bemutatóterem a lakás.

    Most pedig jöhetnek a tapasztalatok. Anyukámnak plazma tv-je van otthon, így azzal tudom összehasonlítani. Én mindig egyből a feketéket nezem és meglepően jó ha rendesen be van állítva. Eddig a kép tetszik, oldalról nézve viszont esik a kontraszt, hiszen VA. Nemsokára besötétedik és többet tudok majd mondani.

    Sajnos van viszont egy nagyon fájó hibája és ez úgy néz ki egyedi eset lesz. Az Android tv nálam valamiért botrányosan lassú. És ezt nem úgy értem, hogy mondjuk szaggatott vagy ilyesmi... Hanem pl a settings menu 10 mp might bejön. Amikor beüzemeltem nem volt ilyen. Aztán egyre szarabb lett. Érdekes hogy az Android tv menürendszer korrekt, de maga a tv beállítás szinte használhatatlan. Próbáltam factory resetelni de jelszót kér. WTF :DDD Szóval ez elég nagy mínusz, de szerintem az androidnak valami baja van, hisz ez nem normalis. Spanom is külön biztosítást kötött a Sony TV jére csak a szoftverre, mert ha ott beszarik elég sok pénzt kell fizetni. Gondolom itt nincs így.

    Megyek is át a tv topicba mit tudnak mondani a többiek. :)

    [ Szerkesztve ]

    adms.hu | UI Designer

Új hozzászólás Aktív témák