Hirdetés
- Fotók, videók mobillal
- Poco X8 Pro Max - nem kell ide sem bank, sem akkubank
- Samsung Galaxy S23 Ultra - non plus ultra
- Xiaomi 17 Ultra - jó az optikája
- Honor Magic8 Pro - bevált recept kölcsönvett hozzávalókkal
- Telekom mobilszolgáltatások
- Xiaomi 15 - kicsi telefon nagy energiával
- Google Pixel 9 Pro XL - hét szűk esztendő
- Yettel topik
- Óra vagy karperec? Egészségügyi mindenes!
Új hozzászólás Aktív témák
-
Kispósi
aktív tag
Üdv, egyezdő kérdésem lenne. Bluetooth-ra csináltam profilt hogy ha elinditom a polar flow appot kapcsolja be. Kikapcsolni viszont csak akkor szeretném ha már a háttérben sem fut. Tudnátok példát mutatni erre (még elég kezdő vagyok taskerben)
Ami még extra lenne az a bluetooth illetve a gps esetén is, hogy az app indítását hogyan késleltessem, mert bekapcsol a bt / gps de az appok mindig megkérdezik hogy kapcsolják-e be.
-
Kispósi
aktív tag
Van ötletetek hogyan lehetne a következőt megcsinálni:
Három mappába tennék zenét edzéshez. Első mappa bemelegítéshez, második edzéshez, harmadik lazítás. Mindegyik mappába ömlesztve több szám. Válasszon az elsőből egy számot. A másodikból mondjuk 50 percig (vagy mondjuk 10 db) számot az mindegy, és a végére egyet vagy kettőt a harmadikból. Powerampot használok de abban ezt nem lehet összehozni. Taskerrel? (Vagy van olyan lejátszó esetleg ami ezt tudná?)
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Tudástár Tasker - AZ Android alkalmazás
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 7600X 32/64GB RAM RTX 5060 Ti 8GB GAMER PC termékbeszámítással
- Apple iPhone 13 128GB,Újszerű,Adatkabel,12 hónap garanciával
- AKCIÓ! Samsung Galaxy Tab S9+ 5G 256GB WiFi 5G tablet garanciával hibátlan működéssel
- MSI Pulse 15 B13VFK i7 / RTX 4060 140W / QHD 165Hz 16GB DDR5 1 TB SSD
- Gravity MS állvány + RØDE XDM-100 Mikrofon!
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest


