Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • draff

    aktív tag

    válasz tornas #1383 üzenetére

    Más ám az, hogy nem hiszik el neked, miszerint valóban rossz lenne és akkor elküldik valahová bevizsgálni.
    Jártam én már úgy egyszer egy wincsivel - még a számítástechnikai ügyködésem legelején. Valami szenzációs kinézetű cuccot vettem, egy 2 GB-os valamilyen winchestert az akkor még Visegrádi utcai pincehelységes Mistral-ban, de az apró betűs szöveg az volt rajta - Made in India. Na akkor rögtön gyanus lett.
    Miután ott a szervízben is csak azt tudták róla a vizsgálat után megállapítani, hogy "lement" a bootszektora, /tehát teljesen jogos a csere/, ugyanolyat én már nem szivesen szerettem volna helyette.
    Így inkább ráfizettem egy keveset, és lett aztán egy nagyobb (2,1 GB-os) Quantum Fireball-om, ami akkoriban nagyon jó márkának számított. Aztán - amikor átvette az egésznek a gyártását valami Maxtor cég, oda is lett a minőség ... mindenesetre a Quantum-om máig működőképes ...
    No de 2,1 GB -os tárhely????
    Ma már egy sima pendrive vagy valami fotós memo kártya simán lekörözi ... ha mással nem, de a szemmel is látható kis fogyasztásával és jóval kisebb fizikai méreteivel.

    Egyébként - ha autóval járna így az ember, a márkaszervíznek a javítása teljes idejére másik autót kell ám adnia.

Új hozzászólás Aktív témák