- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- Bemutatkozott a Poco X7 és X7 Pro
- Redmi Note 10S - egy a sok közül
- Itt egy pár fotó az iPhone 17 sorozatról
- Több újítással támad a Xiaomi Redmi 3s
- iPhone topik
- Garmin Venu X1 - vékony, virtuóz, váltságíjas
- Mindenki Z Fold7-et akar
- Telekom mobilszolgáltatások
- One mobilszolgáltatások
Hirdetés
Talpon vagyunk, köszönjük a sok biztatást! Ha segíteni szeretnél, boldogan ajánljuk Előfizetéseinket!
-
Mobilarena
Samsung LCD és LED TV-k
Új hozzászólás Aktív témák
-
cvn69
tag
Neked is köszönöm, de azt hiszem, félreérthetően fogalmaztam. Megértettem Freestyle79 válaszát.
Most (#2533) arra gondoltam, a PC képe miért rosszabb, mint a 22"-os monitoron. Elvileg, mindkettő ugyanolyan felbontásban megy, de az asztal, mappák, ill. a böngésző képe észrevehetően rosszabb, főleg a szövegeken szembetűnő. Ezen lehet állítani, vagy meg kell szokni?
Játék közben semmi gond a képminőséggel. -
benyo
tag
kösz a tippet, megnézem, ha hazajutok. annyira még nem volt időm, nyomkodni, de ha emlékeim nem csalnak, azt írta ki, h a kiszolgáló nem elérhető, amikor a pc-re kattintottam. tűzfalat kikapcsolva, tudom nézni a megosztott mappát. a share managerben nem vagyok biztos, h a legújabb, azt hiszem az egyik itt linkeltet szedtem le, a samu frissítés a legújabb. a házirendet megnézem.
-
rígel
őstag
Igen, a T ezt reklámozza, de én a T reklámoknak azt se hiszem el, ha kérdeznek valamit.
Vagy 2 hónapja akartam előfizetni IPTV-re, azt is orrba-szájba reklámozzák az országos médiumokban, mintha az ország 100%-án elérhető lenne, de szerintem még 10% sincs az.
Lényeg, hogy gondoltam előfizetek, kellemes ár, 6 hónap ingyen HD csomag hűség nélkül, utána sem túl drága. A honlapjuk szerint nálunk az egész városban elérhető.
Be is mentem megkötni a szerződést. Már az is érdekes volt, hogy többet infót, és technikai dolgot tudtam , mint az ügyfeles, aki természetesen 1 kérdésemre sem tudott válaszolni.
Mindegy, megkötöttük a szerződést.
Másnap telefonál, hogy bocsika, felénk nincs kihúzva optika, úgyhogy nincs elég sávszél, a HD-hoz de a műszakisok szerint még az sd is akadozna!
Kérdezem, hogy szerződést kötöttünk, amiben vállaltak egy szolgáltatást, ez semmit nem jelent Önöknél?
Válasz: sajnálom, ez van.
A lakótelepeken, ahol kaszálni lehet kihúzzák az optikát, ritkábban lakott városrészeket le se szarják. Ezt amúgy még meg is érteném, de akkor ne sugallják, hogy mindenki számára elérhető szolgáltatásról van szó!
Nem akartam balhézni, úgyhogy hagytam a fenébe!
Na ez T!!!!!!!
Jelenleg UPC-n nézem a vb-t HD-ban, de MindigTV-n is ok, bár picit gyengébb minőségben. Azért észre lehet venni a különbséget. -
amargo
addikt
Most azért átolvastam mit írtam
így meglepődtem, amikor kábelszolgáltatás is belekeveredett a kérdésembe.
Én nem látom a különbséget, hogy a kódolt jel a levegőben vagy a kábelen jön, ezért is a kérdésem arra terjed ki, hogy a mindigtv extra csinált-e olyan kódolást, ami miatt a tv-be bedugva a kártyát nem működne? Hanem csak valami külön erre a célra "vásárold meg" cél hardware-el.
Így az, hogy DVB-C vagy DVB-T-n jön a jel eléggé másodlagos tényező, mert a szolgáltatóra vagyok kíváncsiBBéci: Köszönöm, akkor megnyugodtam, hogy nem feleslegesen vásárlok Conax modult.
-
danman
csendes tag
Szia!
Van fejlemeny, ugyanis kiprobaltam tapos kulso vinyo-kerettel.
1. A kep-megallasi problema ugyanugy fennall.
2. Rajottem, hogy nem fagy le a TV, mert ha kihuzom az USB-bol a vinyot, akkor a kovetkezoket tapasztalom:
- TV mukodik
- Ra tudok dugni masik pendrive-ot vagy vinyot, s felismeri
- Az eredeti vinyot hiaba dugom ra a lefagyas utani kihuzas utan, nem ismeri fel. Mindez ugy, hogy a vinyot bekapcsolva hagytam a kulso taprol. Ha kikapcsoltam a vinyot, majd vissza, akkor mar felismerte a TV (a TV-t nem kapcsoltam ki)Eleg fura a dolog, de igy mar ket vinyokerettel es vinyoval csinalja ezt, szoval azt kizarnam, mint problema.
Ez szerviz lesz, igaz?
Thx,
Dan -
_Gyula_
csendes tag
Szia,
kipróbáltam, így sem megy. A csatornákat kiírja. Csak ahol a műsor címe kellene , legyen, ott csak a Nincs információ szöveg van.
Írtam a t-home üf-ra is, de azok hülyék. Szerintük csak és kizárólag set top box-on megy, mert arra fejlesztik... akkor más TV-kev miért van EPG?!
Na mindegy, csak jó volna, ha működne.Másoknál a Samsung TV-ken CI slot használattal működik az EPG?
b
-
_Gyula_
csendes tag
Sziasztok,
t-home-os digitális kábel tv szolgáltatásom van és egy Samsung P2470HD monitor tv-vel használom. Tegnnap vettem egy Technicrypt Conax CI modult, tökéletesen jönnek a műsorok, így kiiktattam a hülye STB-t. Viszont az EPG nem jön!
, illetve minden államásnál azt írja, hogy "Nincs információ". Csak az időt, meg a dátumot írja...
Van valakinek tapasztalata, mi lehet a probléma?Köszi,
b -
Zebu
addikt
MKVextract-tal ki lehet szedni.
Paraméterezni kell.
MKVExtract tracks trackid:név.kiterjesztés
Le lehet tölteni hozzá MKVExtractGUI-t, de ez nem működött mindegyiknél... A kettőt együtt érdemes mondjuk használni. Valamelyik filmnél ez a jó, van a melyiknél az.4
AtHoS: Nézd már meg légyszives, hogy mkv lejátszánál a DTS hangsávnál neked is megakad-e az elején 2x? Tegnap nekem 3 filmnél kicsit megakadt az elején, de utána már nem volt gond.... Firmware-t hol találtál?
-
der_
tag
Köszi hogy megnézted.
És mindenkinek a segítségét.
Felhívtam a céget akitől vettem (kalocsai) azt mondták kijönnek majd megnézni. Azt is mondta az ember hogy a ccfl csöveknek kell 3 hét mire teljesen homogénen átvilágítják a panelt. Cserélni nem tudják még ha akarnák sem mert elfogyott (hmm... pont kapóra jött nekik).
Sötét szobában a fekete is inkább kék és ha 20 cm-rel arrébb ülök akkor még nagyobbak a világos foltok a kijelzőn.
Ha most kéne venni nem vennék C650-et. Valakinek minden jó más meg szart kap. -
der_
tag
Milyen megoldást ajánlanak szerinted? Biztos nem cserélik ki a tv-t.
Igen már én is utánaolvastam hogy CMO lesz az.
Fel is hívtam a kábelszolgáltatót ők is mondták hogy nincsen.
Igen olvastam KAMMU hsz.-ét és már meg is csináltam. Lementem mert még egyszer nem ülnék neki beírogatni a csatornák neveit.
Köszönöm a segítséget.
Még annyi hogy régebben írtad hogy visszaküldtél pár B650-et mert nem voltál velük elégedett. Voltak azokkal háttérvilágítási problémák? Olyanok mint ami nekem van. Ez engem nagyon zavar. -
der_
tag
No nekem oldalt CN01. Az akkor biztos nem samsung paneles.
Nálam van minden sarok közelében 4 kis foltEngem nagyon zavar. Nem tudom sehogyan sem eltüntetni.
Nekem analóg kábeltévém van. Akkor kellene menni a dolognak. De nincsen rá sehol opció, hogy átnevezés meg hogy áthelyezés. Nálam a műsorújság sem ír ki semmit. Gondolom nem ad ilyen infót a szolgáltató....
Leírnád hol kell ezt az átnevezést csinálni. Pontosabban elnevezést, mert nekem semelyik csatornának a nevét sem írja ki. Pedig jó lenne mert akkor csak rámegyek a csatornalistára kiválasztom és ennyi. Így meg keresgethetem mert nem tudok megjegyezni annyi csatornát hogy mi hol van.
Tehát akkor a kedvencek csak digitális csatornánál működnek?
Néztem a jelerősséget amit írtál régebben hogy nálad azzal gond volt nekem nem érhető el ez az opció.
Köszi az eddigieket! -
barts
csendes tag
Én sokat olvastam utána melyik tv.-ét vegyem,b650 többet tudd tudásba és képminöségbe semmivel nem jobb a c650-es. ps3,pc-re sokat használom nálam egy 200000ft tévének tudnia kell ezeket normálisan!Ja és tudok felvenni vele, nem kell videómagnó.A mkv fájt meg ritkán nézek ha igen 5perc átalakitás pc-én és már viszi.Különben ez is tudja a dts hangot csak erre a tv-re nem vették meg a jogokat!
itt mind kettöt tesztelik és a c650 nem igazán favorizálják:
http://www.hdtvtest.co.uk/news/samsung-le40c650-20100506527.htm
Ja és van Index!Bár jobban örülnék ha prohardver lenne -
szaszapi
őstag
nekem logi z-5500 van és teljesen jó már lassan 3 éve használom.Ez még mindíg olcsóbb mint ha erősítőt vennék hangfalakkal.Igaz dts a legnagyobb hang amivel megbírkózik dts hdma dolby tru hd feljetős,de ezek hangsávok nem is elterjedtek annyira még főleg nem magyar szinkronoknál.Ha usbróől nyomod a filmet akkor optikain kitolja az ac3-at,ha sima hdmi-vel tolod pcén a filmet akkor csak stereo hang lesz.
Ezt nem neked címeztem ORCA58 hanem Szabo.Peter-nek
-
zhagyma
őstag
" ...néhány elosztót kicseréltek és 73 decibel lett a jelerősség, de a TV-ben semmit sem változott a jelszint. Nem hatotta meg őket, ne számokat mondjak!...."
Lehet, hogy nem is a digitális adás frekvenciáján mértek azt 73 dB-t, hanem a frekvenciasáv végén egy analóg csatornán (szokták). Ebből levonták a következtetést, hogy minden jó... A TV-d "jelerősség" jelzője azt mutatja, hogy kevés a jel. Talán növelni kéne a digitális adások jelszintjét a kábelszolgáltatónak (1 eFt béren kívűli juttatás elég szokott lenni a szerelőnek).
UI: A DVB-C jel csak szabványos lehet: DVB standard. A DVB-C jelben utazó digitális adatok "logikájában" már vannak "lyukak", amiket a firmware készítők eltérően oldanak meg.
Az "elektronika cserés" LG esetben is a BOX tökéletesen üzemelt a TV pedig nem. Ott az lett a végkövetkeztetés, hogy a BOX nem érzékeny a nagy analóg jelszintekre és érzéketlenebb a gyenge DVB-C jelekre.
-
zhagyma
őstag
Véleményem szerint a kábel szolgáltatónak kell mérnie egy ilyen hiba esetén. Ha megfelel a mérés a szabványnak (digitális frekvenciák jelszintje, jel/zaj viszony, MER, BER, konstellációs diagramm, stb). Én mérőeszköz nélkül bele sem mernék fogni egy kábeles szolgáltatásba ... Abban biztos lehetsz, hogy ha szabványon belüli értékeket mérnek, akkor a TV azt kifogástalanul venni fogja ... Ha mégsem, akkor jön a TV szervíz.
Ui: Korábban más fórumon LG-ben komplett elektronikát cseréltetettek a vételi problémák miatt. Persze nem javult meg. Amikor végre a kábelszolgáltató változtatott a műsorszórás technikai paraméterein, megszűnt a hiba ...
-
zhagyma
őstag
" ... Azokat a számokat nem érdemes nézni, semmit sem jelentenek! ..."
Strength (jelerősség). A tuner bemenetén megjelenő jelszint: 0 - 100%. Igazából a százalékos kijelzés logaritmikus skála szerint "linearizált", mivel decibelben kell kifejezni a jelszintet.
A viszonyítási jelszint tartomány valóban nincs sehol leírva. Például egy mérővevő bemenő jelszint tartománya: 0 - 130 dBuV
Quality (jelminőség). A "jelminőség" formában: 0 - 10. Az adó által kisugárzott digitális tartalom kiegészítésre kerül, információs redundanciát okozó hibajavító bitekkel. Ez lehetőséget ad a vételi oldalon hibajavító algoritmusokkal a digitális adatfolyam hibáinak meghatározására és kijavítására. A tuner demodulátor chip számolja az ily módon javított hibákat. A vétel időtartama alatt ezeket megszámolva megkapjuk a BER (Bit Error Rate/Ratio) értékét. A BER "lineárisan" jellemzi a vett jel minőségét.
A viszonyítási tartomány itt is kérdéses ...
A kiváló vétel a szabvány szerint: jelerősség ( 95% ), jelminőség ( 2x10-4 ). Gondolom a Samsung jeldiagnosztika "jelképes" értékei megfeleltethetők ennek és egy Samsnug szervíznek ezt illene tudnia ...
-
Luissimo
veterán
A méltán nagynevű és magyarországon világhírű ROCKET nevű multicég hasonló nevű elemei pedig többrehivatottak, mint HÉT azaz HÉT (7) nap után kimerülni
ja és továbbra is fenntartom, hogy a b650 távirányítójánál nemtudok elképzelni jobban kézreállót , éppen a formatervezéséből kifolyólag ( mondjuk nemértem , hogy hogyanférhet ez a kicsi délkoreai emberek kicsi kezébe rendesen, de az enyémbe belesímul
-
nightshadow
veterán
Én vettem régebben egy univerzális távirányítót, ahhoz is adtak 2db ceruza elemet, s pár nap után lemerült. Akkor vettem észre, hogy a manualban írják, hogy az elemek csak teszt céljából vannak, tehát nem teljes értékű elemek. Szerintem te is ilyet kaptál.
Samsung szervizhez meg már nekem is volt szerencsém. Állítólag ez úgy van, hogy olyan mint Samsung szerviz nem létezik, mármint olyan amit a Samsung üzemeltet. Hanem Tóth Pistának van egy szervize, s ha bizonyos kritériumoknak megfelel, akkor a Samsung szerződést köt vele, hogy lássa el a szakszerviz szerepét. Pl. ahol én voltam, az a Samsungon kívül még más márkáknak is a szakszervize is volt, nem csak a Samsungnak. -
Ares_lovag
tag
Ergo nem szériáról beszélsz, hanem adott termékről. 40B650-nél amit te vetél másik panelt tettek beel, ergó hüjének nézett a gyártó. Persze ez nem személyes. Biztos más is megteheti ezt és elnézzük neki. Pl egy L es póló csomagolására simmán rá lehet nyomni, hogy S-es, senki enm háborodna föl már ha Samsung a póló felirata. Minden más esetben öklét rázná?
Szóval akkor amit TE kifogtál c650-t jó panelel van, rendben szerencsés vagy. Mi a garancia, hogy a többi várásló is szerencsés lessz? Végülis így is leeht lottózni.
Valjuk be samsung erőssége az esztétika. c650 ilyen szempontból pici mutáns.
-
Ares_lovag
tag
Ez egyzserű. B650-nél nem láttam bolti körülmények közt szivárgó fényt, feltételezem, fényerő kontraszt visszavételével sötétebb hejségben is megfelelő. Igaz cserébe nincsen túl sok árnyalta a feketében. C650-nél már a boltban is zavart a túl sok fényerő a feketében. Ergó érezhetően kicsi statikus kontraszt.
itt találsz 4 tesztképet. Nézd meg egy Samsungon és pár másik tv-n. Amelyiken jobbnak látod azt érdemesebb megvenni. -
Ares_lovag
tag
SHARP 700,705 nél nincs baj. És a 5605 PHILIPS-nél se volt. Ahogy én láttam. Sony LED LCD se hibáznak ilyen téren. Bár ott a szélek picit sötétebbek, de nem vevődik észre, csak ha nagyon vájtszemű valaki.
Samsung plazmán már csak egy SCART van, de ez se használható, mert az átlag csatlakozó enm megy bele.
Vajon miért?
-
rígel
őstag
Én biza kipróbálom, 1 hónapon belül úgyis le lehet mondani, és van 6 HD csatorna 6 hónapig ingyen, kíváncsi vagyok a minőségére, majd meglátjuk.
Most fog lejárni a upc analóg csomagom hűsége, azért váltanék. Amúgy sokkal jobb, mint vártam, de egy lcd-n bűn analóg csomagra előfizetni.
A cég üzletpolitikája miatt nem rendelek tőlük digitális csomagot, hisz csak az irreálisan drága, és mindössze 4 db hd csatornát tartalmazó hd csomagjukhoz van hdmi-s stb, a többi csomaghoz scart-os stb van.
Ha nagyon sz@r lesz az iptv, akkor viszont nem lesz más választásom. -
rígel
őstag
A Törvény világosan fogalmaz, nem lehet sajátosan értelmezni. Legalábbis, ha nem hagyod magad átverni, és harcolsz az igazadért. Mert ha belenyugszol, akkor ők nyertek.
Az általam említett webshopokkal nincs ilyen gond egyébként, minden további nélkül visszaveszik a cuccot 8 napon belül. Legalábbis ezt mondták, még nem kellett kipróbálnom. -
Sutter
csendes tag
Én egy pár hete regisztráltam a 40"-es B650-esemet, de ilyen modell nem volt a weboldalon a listában. Akartam írni nekik, de aztán letettem róla, gondolván, hogy úgyis szarnak bele. Regisztráltam valami 50"-es mittudoménmilyen modell kiválasztásával, gondolom úgyis a sorozatszám számít.
De hogy miért nincs B650 40"-esben az nagyon érdekel...
-
Chaser
legenda
Ezt így azért nem merném kijelenteni, haver vett nemrég ledes 21"-os benq-et, átlag 15-17W-ot eszik. CFL-esből már a 17-es is 20W fölött van és 30-hoz közelebb.
szerk: Cyrin: Be kell vinni a boltba a fogymérőt és le kell mérni, ennyi.
rígel: Én azért megmérném mennyi a valós. Azt meg nem tudhatom te épp mennyit szoktál tv-zni, ha rajtam múlna nálunk nem is lenne tv
-
adriankoooo
senior tag
AA01, de nem hiszem, hogy ennek van jelentosege, de majd meglatod a sajat szemeddel
Mindenesetre en most csak kulfoldrol vennem, nagyon magasak a magyar arak.
szerk: csessz a fenyre az ablaktol ami jon, feltekered a 46-oson a fenyerot es kisuti a szemed, talan meg napozhatsz is elotte
-
adriankoooo
senior tag
Hát kollégák...! Hogy ontsem a tokeletesseget szavakba? Annyi funkcioja van a keszuleknek, hogy joforman a ki-be kapcsolasnal tartok igy harom nap utan is
Amire a legfokeppen kivancsiak vagytok: 0 kékség, brutális fekete, nagyon jo hang, 46"-es mereten alul ne vegyetek! Brutális 3 méterrol is az agybol nezve. Egyszeruen meg nem tudok tobbet irni rola egyszerre, annyira tetszik minden resze! DTS van, de meg nem probaltam.
Egy gyors DLNA is volt, windows 7-et futtato gepemet azonnal felismerte, a medialejatszoban az adatfolyamnal engedelyeztem a TV-t es a TV-rol egybol tudtam a proba fajlokat lejatszani.Egy HD-s adast megnezve, vagy egy FULL HD-s filmet...letagloz mindenkit garantaltan!
Amint lesz idom meg irok, esetleg majd meg egy videot is feldobok!
Csúúúcs! Szerintem ez lesz Orca58 gépe!
u.i: ne vegyetek XBOX 360-at rogton melle, mert nem tudtok elszakadni a keptol es az elmenytol
-
adriankoooo
senior tag
Talan erdekes szamotokra is, egy szlovak oldalrol vettem:
A legolcsobb 3D TV a 40B750-es modell lesz Ausztriaban 1300Euros, Szlovakiaban 1350 Euros aron. Ezekhez nem jar szamuveg, 100 Euroert kulon megvasarolhato. A legolcsobb 3D LED-es vilagitasu Samu TV 1850 lesz, UE40C7700 MÁJUSTÓL. A legolcsobb Samu plazma az 50"-es PS50C7790 Ausztriaban 1800Euro…..aki 3D-ben gondolkodik szerintem ezzel jar a legjobban.
Itt valami egyenlore nem stimmel a magyar arakkal, tegyek hozza akkor mar 60Eurot a 46C650-hez es megveszem a 40C750-et, igaz kicsit kozelebb kell ulnom?!
-----
Hiaba a B650 a legjobb vasar per pillanat, de mutassatok meg helyet ahol 260-270-ert meg lehet venni hivatalos magyar garanciaval.. láppusztító Auchan
?
-
rígel
őstag
Ez is igaz. Nem véletlen, hogy az elméletileg alacsonyabb reakcióidejű LCD-k néha "szellemképesebbek" mint az elvileg lassabbak.
Ezért mondom, hogy nekem tök mindegy, hogy 4, 6 vagy 8 ms-os, nem látok elmosódást még 50 hz-en sem, innentől kezdve megintcsak pszichés a dolog. -
BBéci
legenda
Az EDGE LED local dimmingről már a B6-7-8000-esek kapcsán is jelentek meg hírek, tehát ez nem egetrengető újdonság.
Szubjektív véleményem szerint a LED-es LCD tévéknek jobb a képminőségük, mint a fénycsöveseknek. Ezzel nem kell egyetérteni, én így láttam a nappalim állványán elhelyezett Sharp, Samsung, Sony és LG LED-es és fénycsöves tévék tesztelése/használata során. -
rígel
őstag
Én tökéletesen megértem az okfejtésedet, és egy részével azonosulni is tudok. Na de nem veszem ennyire véresen komolyra a dolgot.
Az emberek fele hisz a világméretű összeesküvés elméletekben, a másik felük nem. Hogy kinek van igaza? A Jóisten se tudja.
Mindenesetre én egy földhözragadt típus vagyok, nem hiszek az összeesküvés elméletekben. A tényeknek hiszek, amelyek bizonyítékokkal vannak alátámasztva. Ami ezen kivül van, az számomra bla-bla.De ami a lényeg! Azért mert nem egyezik 100%-ban a véleményünk nem tartalak betegnek! Soha senkit nem tartok hülyének, akinek más a véleménye, mint az enyém (ez a politikusaink szokása)
Ha újra megnézed az ominózus mondataimat, szándékosan használtam a smiley-kat utánuk!
Épp azért, hogy nehogy véresen komolyan gondold, hisz nem annak szántam. Mint írtam, nekem is vannak hasonló dolgaim, és minden embernek van valamilyen "beütése" ami miatt mások bolondnak tarthatják. Én ismerem a sajátjaimat, és ha más ezért "lehülyéz" nem sértődök meg, hisz kívülről én is "lehülyézném" magam.
Ha bármelyik mondatommal megbántottalak, megsértettelek,bocsánatot kérek, nem kell komolyan venni. -
rígel
őstag
Te nagyítóval járod a boltokat?
Orvos látott már?
Nekem is vannak stikkjeim, na de ennyire elvetemült nem vagyok
Én is tudatosan próbáltam sqxx jelölésűt keresni, nem az lett. Igazából sosem fogom tudni összehasonlítani egy sq-sal, mert nem tudok hazavinni azonos körülmények közé 2 tv-t, egymás mellett meg sehol sem láttam még ugyanazt a tv-t különféle jelölésű panellel, (általában 1 mintadarabot szoktak kitenni 1 tv-ből) így les@arom. Nem mondom, hogy az első napokban tudat alatt nem idegesített a dolog, de ennek semmilyen racionális alapja nem volt. Csak a fórumokon olvasott (meg nem erősített, találgatásokon alapuló) (fél)információk miatt idegesített, igazából ha ezeket nem olvasom, soha nem foglalkoztam volna vele, fel sem merült volna, hogy esetleg lehet hogy van különbség 2 ugyanolyan tv közt.Tegyük fel, hogy találsz egy gyönyörű képű tv-t, tetszik a képe, megvizsgálod, nem S-pva, nem kell?
Vagy épp az ellenkezője, találsz egy s-pva-t , akkor is megveszed, ha nem is tetszik a képe, vagy a mellette lévő jobb, csak azért, mert s-pva?Az ok, hogy a pixelmintázat minden gyártónál más és más, na de melyik a "jó" minta, és miért?
Ha erre logikus és elfogadható választ adsz, rehabilitállak -
adriankoooo
senior tag
De jó! Most mar meger akar 50 ezres felarat is, mert nem kell vennem popcorn medialejatszot, mindent tamogat. Mar csak egy datum kene, hogy mikor kezdik nalunk forgalmazni, lassan elkopik az F5-betu a billentyuzetem a boltok oldalain
Remelem a C650-nel mar megtalalod A KIJELZOT, ami tetszik.
-
Lanchadan
csendes tag
Tartok tőle, hogy az általad keresett tulajdonságokkal csak az SQ01 kezdő széria bír, amit nagy eséllyel csak használtként, vagy kiállított darabként kaphat meg az ember, vagy ha valahol nagyon beragadt a régi készletből 1 darab. Ami viszont érdekes, hogy gariztatás esetén, ha az panelcserét igényel, akkor valószínűleg nem SQ01-et fognak betenni helyette, hanem pl. SQ04-et
Én azért drukkolok!
Új hozzászólás Aktív témák
- HP EliteBook 840 G8 i5-1135G7 32GB 1000GB 1 év garancia
- Lenovo, Dell, HP, Panasonic Getac Surface üzleti és ütésálló katonai laptopok + Ipad 6-13. gen. gar
- BESZÁMÍTÁS! Asus TUF A620M R7 7700 64GB DDR5 500GB SSD RX 6800 XT 16GB ZALMAN I3 NEO Seasonic 750W
- Medion Erazer Beast X40-hez vízhűtés (MD 60961)
- Azonnali készpénzes Microsoft XBOX Series S és Series X felvásárlás személyesen/csomagküldéssel
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest