Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kuszal

    tag

    Sziasztok,

    ígértem, hogy ha megérkezik a Pitaka tok és fólia akkor teszek fel pár képet.

    Ez a Moonlight verziót rendeltem: [link]

    Tok:
    Élően is gyönyörű, nagyon szépen illeszkedik a telefonra. Nem érzem, hogy lényegesen vastagabb lenne, érzésre/fogásra semmiképpen.
    Cserébe megszűnt a csúszós érzet, és a széleknek is jót tesz, hogy van ott valami, jobb így megfogni, nem érződik egy nagy téglának.
    Fizetés gond nélkül meg az NFC-vel, tollal sem éreztem problémát. Mondjuk ebben nincs mágnes, csak beépített fém "gyűrű"
    Alul és felül a kijelzőn túl lóg, így ha kijezőre fordítva teszem le egy asztalra, akkor a tokon támaszkodik fel, marad egy fél mm-es rés.
    Képek:
    [link] [link] [link] [link]

    Fólia:
    elvileg ultra vékony de most még nagyon érződik, hogy felkerült.
    Most már látom azt amit valaki említett, hogy a kijelző kevésbé tükröződik, mert fóliával eléggé. Még bizonytalan vagyok, hogy maradjon vagy sem, meglátjuk megszokom-e.
    Amúgy minden gesztus/vezérlés működik vele, újlenyomat is, talán egy kissé lett bizonytalanabb de ezen egy újra tanítás segített.

    A tok nagyon tetszik, ugyan olyan minőségi érzetet ad mint amilyen a Note 10-en volt. A fóliával már szkeptikusabb vagyok, mert kicsit "belerondít" a gyönyörű kijelzőbe :-)

    Azt tudjuk, hogy mi lesz, de addig mi lesz!?

Új hozzászólás Aktív témák