- Samsung Galaxy Z Fold5 - toldozás-foldozás
- Google Pixel topik
- Érkezik a One UI 8 az S22-es modellekre
- Samsung Galaxy A56 - megbízható középszerűség
- iPhone topik
- Huawei Watch GT 6 és GT 6 Pro duplateszt
- Samsung Galaxy S24 Ultra - ha működik, ne változtass!
- Hetekig bírják töltő nélkül a Huawei sportórái
- Apple AirPods Pro (2. generáció) - csiszolt almaságok
- Redmi Note 10 Pro - majdnem minden stimmel
-
Mobilarena
A S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl egy nyílt világú, belső nézetű, lövöldözős játék, amelyet az ukrán GSC Game World fejlesztett. A THQ megunta a fejlesztők szerencsétlenkedését és 2007 márciusában kiadta.
Új hozzászólás Aktív témák
-
emre
veterán
válasz
TommyX_ #6957 üzenetére
Azzal még ráérsz, esetleg próbáld meg a fő küldit nyomatni, és csak egy frakció (lehetőleg a semleges stalker) küldetéseit elfogadni. Mert ha a szolgálattal leszel jóban akkor a freedom néz rád rossz szemmel, de ha a freedom nak jelented a szolgálatosokat a raktáraknál és le is ölöd őket akkor természetesen a duty-val leszel fasírtban. De a dutyi mindenkire agresszív, még a stalkereket is gyilkolja. Persze mindegyik frakciótól lehet felvenni olyan küldiket amik hasznosak a renomé szempontjából. Ezek általában banditák, mutánsok írtása, vagy különböző dolgok megtalálása. Szóval ha mostantól elsősorban ilyeneket vállalsz el lehet pozitívra válhat a megítélésed.
Ha mod nélkül tolod,akkor érdemes eljutni Pripyat-ig, majd utána lehet frakciózni, de ha van fenn free play mod, (vagy egyéb más mod pl. OL. Inferno ezekbe be van építve a visszajutás) amivel vissza tudsz jönni az erőműtől akkor ráérsz utána a mellék küldetésekkel foglalkozni.
mod:
Szerintem várj egy kicsit, jönni fognak. Általában a felszólítás előbb jön, hogy időben oda lehessen érni. Esetleg nézz körül távcsővel merre van mozgás. De a dögök a vörös erdő felőli átjáró környékéről fognak érkezni. Illetve lehet számítani arra, hogy ha a perzselő kikapcsolása után visszaérsz a raktárakhoz egy csomó mutáns lesz a kapun túl. Szóval legyél rendesen begombolkozva.
Mod van fenn, vagy az eredetivel tolod?
Új hozzászólás Aktív témák
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- Samsung Galaxy Z Fold5 - toldozás-foldozás
- Milyen alaplapot vegyek?
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- Kávé kezdőknek - amatőr koffeinisták anonim klubja
- PlayStation 5
- Gyúrósok ide!
- Elektromos autók - motorok
- Formula-1
- Call of Duty: Black Ops 7
- További aktív témák...
- AKCIÓ! Asus ROG Flow Z13 +ROG XG RTX 3070- i9 12900H 16GB DDR5 1TB SSD RTX 3050Ti 4GB + RTX 3070 W11
- Xbox Series X 1 TB + kontroller 6 hó garancia, számlával!
- GYÖNYÖRŰ iPhone 13 mini 256GB Red -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3405
- Eladó Xiaomi Redmi 12C 64GB / 12 hó jótállás
- Apple iPhone 13 Pro Max / 256GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest