Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gery D.

    senior tag

    válasz San398 #12528 üzenetére

    Az egyik ablakon valóban be lehet mászni, nincs rajta rács. Én is ott szoktam távozni a Dekóderrel. Rácsról nem tudok, hogy lett volna ott, de majd megnézem.

    Íme a videó: [link]

    Nekem nem sikerült így kinyitni.

    Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

  • SaGa59

    őstag

    válasz San398 #12528 üzenetére

    Be lehet ugrani. Nem könnyű, de működik.

    Emlékeim szerint a folyamat:
    Szidorovics elküld, hogy szerezd meg a katonai iratokat Agropromból. Eközben vagy bejutsz Sztrelok rejtekhelyére, vagy nem, a szobába nem egy ajtó vezet, hanem a legalsó szinten, a vérszívó folyosójáról fel kell mászni egy szellőzőcsövön, amibe egy ládáról lehet bemászni. Ott a tárkép mögött egy falirekeszben van valami adat, már nem emlékszem, hogy doksi, vagy pendrive, de az is kell a továbbjutáshoz.
    Ha megvan a dokis, át tudsz menni, a bárba, ahonnan a csapos elküld a Sötét-völgyben lévő laborba a doksikért.
    Ha ezek is megvannak, mehetsz Yantarba.
    Ott a Szellem holttestéről elszedett doksiból tudod meg, hogy vissza kéne menned a Kordonra, beszélni a Vezetővel, illetve a prof legyártja neked a védősisakot.
    Vezetővel beszélsz, visszaküld Agropromba, ahol Sztrelok rejtekhelyén találkozol a dokival, aki felvilágosít arról ki vagy és azt is elmondja, hol a dekóder. Ha ezt tudod, akkor beszélned kellett a dokival, mert mástól ezt nem tudhatod meg, ha jól emlékszem.
    Közben vannak olyan feladatok, amiknél nem emlékszem, hogy kellenek-e tényleg a továbbjutáshoz vagy sem. Pl amikor Szidorovics megkér, hogy hozz el egy irattáskát a Kordon katonai bázisáról. Mintha ez is kellene ahhoz, hogy valami infót megtudhass.
    Ha minden megvan, átverekeded magad valahogy a Katonai raktárakon, majd a Radaron lekapcsolod az Agyperzselőt, irány Pripjaty. Itt vagy felszeded a dekódert, vagy nem. Az első végig játszásnál ezt pl én szimplán elfelejtettem. Irány a stadion. aztán az erőmű.
    Azt az ajtót, amit a dekóder nyit, fel lehet feszíteni egy ak vagy más puska csövével is. Gyanítom ez a hozzám hasonló figyelmetlen játékosok miatt van, mert a többi kódzáras ajtó nem felfeszíthető.

    Még egyszer: ne engedj a csábításnak!

    STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

Új hozzászólás Aktív témák