Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gery D.

    senior tag

    válasz SaGa59 #12530 üzenetére

    Agroprom-ban a Búvóhelyen Strelok Pendrájvja van, a Felszínen a katonáknál meg a Csaposnak kell megszerezni egy doksit. Ezután mehetsz át a Bárra. :)

    Sidorovich Különleges feladata nem fontos, az csak egy mellékküldetés Cordon-ban.

    Ja és kihagytad az X-18-as Labort, a Sötét Völgyben, ahova Borov Kulcsával lehet bejutni. :)

    Sötét Völgy: X-18
    Yantar: X-16
    Radar: X-10

    [ Szerkesztve ]

    Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

  • Sensut

    őstag

    válasz SaGa59 #12530 üzenetére

    Most már beugrott, mert nemrég találkoztam ezzel a helyzettel a Stalkersopban. Ott történt ugyanis, hogy az X-16 laborban Ghost (Szellem) hullája nem spawnolódott be egy hiba folytán, és természetesen a nála levő cuccokhoz sem jutottam hozza. Nos, nála nem csak a dokumentumok vannak, hanem valami egyéb is, ami elindítja a Vezető-szálat, mert én itt becsaltam a játékba az X-16 dokumentumokat és tovább tudtam menni a játékban, ám a Vezető - Doktor - Dekóder szál teljesen kimaradt a játékból. Teljesen megfeledkeztem róla és csak akkor jöttem rá, amikor már a titkos labor ajtajában voltam a szarkofágban és nem tudtam kinyitni. Itt szintén becsaltam a játékba a dekódert (amit Pripjátyban kellett volna felvennem), és tovább jutottam, mivel nekem nem az alapjáték volt a lényeg. Aztán egy következő SS végigjátszásban már kijavították Ghost problémáját, és akkor láttam, hogy van nála egyéb is (egy film betét is lepörgött, de lehet ez csak a SS-ban van). Elhordoztam kinek mi kellett a laborból, és a Vezető meg is jelent Cordonon a romoknál, viszont még nem kaptam meg a feladatot, hogy keressem fel őt. Egy másik, fontosabb SS feladat megoldása során útba esett Cordon és akkor beszéltem vele is, ő küldött Agropromba stb.stb.... Azt már nem tudom, hogy ki adja a feladatot, de ő már a feladat megkapása előtt megjelenik Cordonon valamikor a X-16 labor után :F .

    Még valami beugrott vele kapcsolatban. Anno, még amikor az alapjátékkal kísérleteztem én is, egy alkalommal halva találtam rá a romoknál. Kutyák végeztek vele!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák