Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Antonius1978

    addikt

    válasz Zsoxx #37182 üzenetére

    Na bocsesz hogy csak most valaszolok, szoval ha jol emlekszem, akkor - hoppa, gondoltam leellenorzom a Moddb-n azt a foltot, amirol Dhampir meselt, es hat hogy nincs hibajavito foltozas. Sajnalom, de akkor ugy tunik, hogy - es most neztem epp utanna - szoval eltevesztettem a dolgot, a folt az a Chernobyl Chronicles-hez van, mostmar eszembe jutott, ott van egy jelenet a mosodanal, hogy ki kell hallgass egy uzletelest talan a Zsoldosok es Monolith kozott?! mar nem tiszta, naszoval az atvezeto animacio feltesz teged a mosoda tetejere, es onnan nezed vegig a targyalast, ott valami lovoldozes lesz, es ott kapsz valami nyomot, ami alapjan el kell menned az egyik tombhazhoz, mert ott van az a monolitos, akinel egy kepzodmeny/mutargy/ereklye - nevezd ahogy akarod - van, ami tulajdonkepp a Monolith egy darabkaja, es csak a birtokaban tudsz atjutni a Eromuhoz.Mindjart megnezem TZS oldalan, hogy nala van-e valami folt a WiP-hez, talan van, es valami konnyito foltocska?
    Itt is van, itt valoban van valami fix, de nem emlekszem, hogy mire vonatkozik : [link]

    UI : ha meg nem nezted vegig TZS oldalat, akkor most tedd meg, rengeteg jo mod van ott magyarul, amit erdemes vegigtolni...es van meg par mod, ami csak angolul van legfeljebb, pl most a Spatial Anomaly ugrik be, az is nagyon fasza, ha tudsz angolul.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák