- Motorola Edge 50 Pro - több Moto-erő kéne bele
- Samsung Galaxy A54 - türelemjáték
- Oppo: kompakt lesz, vékony nem
- Apple iPhone 15 Pro Max - Attack on Titan
- Xiaomi 15T Pro - a téma nincs lezárva
- iPhone topik
- Poco F7 – bajnokesélyes
- Apple Watch Sport - ez is csak egy okosóra
- Apple iPhone 17 - alap
- Milyen okostelefont vegyek?
-
Mobilarena
Április 30-án a GSC Game World bejelentette az új projektüket, ami pedig nem más mint a S.T.A.L.K.E.R. következő epizódja, a Call of Pripyat.
Ez a 2. úgy nevezet "stand-alone" kiegészítője lesz a 2007-es Shadow of Chernobyl-nak, és ahogy ez lenni szokott, a fejlesztők most is eszközölnek számos fejlesztést.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Kotomicuki
senior tag
válasz
Musicking #28090 üzenetére
...és Antonius1978:
Nyilván, azért vannak a nehézségi fokozatok, hogy lehessen választani: kezdő fokozaton kicsit több zsákmány pottyanna, amiből többet is lehetne elvinni. Amikor az impossibble misson-t írtam, pont az ilyenek megszüntetésére gondoltam, hogy ne egy szál ágyékkötőben kelljen megküzdened a kitörés közben egy törp-különítménnyel.
Ha a környezet barátságtalan, akkor ne rakjon be ott "legyőzhetetlen" ellenfeleket, vagy tényleg az ilyenek legyenek az átjárók biztosításai - tehát, alapból messzire elkerülhetők, amíg nincs rájuk "szükség" - , hogy amikor már megvan az ehhez szükséges felszerelés, csak akkor tudj "átmenni" ott.Az meg már tényleg játékegyensúlyi probléma, ha túlzásba viszik a meg-, ill. elvonásokat. A zsákmány elvitelnél arra gondoltam, hogy a 40 kg-al még tudnál futni, a 80-al már biztos nem -> nem 10 kg volna az a súlyzóna, ami dönt ezen lehetőség kihasználhatósága körül - ez a limit eshetne a szállításidő hosszával (magasabb fokozatokon mindenképp), a fáradság megjelenésével. Az autódba meg tudjál már pakolni, ne csak a haladás legyen a szerepük... (autós üldözés az anomáliákkal szegélyezett úton és ha nincs meg minden motorfejlesztésed, akkor csak abban bízhatsz, hogy az ablakon kihajolva eltalálod a kerekét...
)
Az megint nonszensz, hogy egy lelőtt osztagtól egy működőképes fegyvert sem tudsz elemelni és összesen egy tucat lőszer marad 6 fő után, amikor azok végig sorozatokat lőttek rád, amíg meg nem haltak - vagy, ha ez van alapból, akkor a roncsokból tudj javítani, vagy azokat pénzé tenni a szerelőknél -> nem életszerű, hogy annak a társaságnak, ami a halála előtt még minden támadásra erélyesen válaszol, a veszte után marad 1 babkonzerv és 2 rubel... (ha meg neked használhatatlan az a fegyver, akkor az már az előző gazdájánál sem lehetett sokkal jobb állapotban - netán, neki is beragadhatna...)A 30-40 fős társaság már nagyon nagy, eltúlzott a kihalt zónához képest - és akkora készleteket tételez fel, amiből az egész játékban meg kéne tudni élni - , meg nem Rambo a karakterünk, hogy egyedül beléjük kelljen kötnie: erre volnának a mellékküldetések, hogy ez a szám apadjon és legyen segítség a végső leszámoláshoz, ha mégis beilleszthető volna egy ilyen hentelés.
Ha meg ilyen halálos a fejlövés, akkor pláne nem lehet a lövöldözni tudó ellenfelek számát a csillagos égig növelni, mert megint csak ott vagyunk, hogy Tom Cruise-nak kell képzelnünk magunkat a zóna magányos vándora helyett...Az egészet egyben kéne átlátni és összekötni a részeket, hogy amikor ezen elemek közül egy változtatásra kerül, akkor a többinek is hozzá kelljen igazodnia: pl. ha mindig sok cuccot találsz, akkor sokat kell tudnod elvinni, de ekkor olyan mértékű alul-árazásnak kell lennie a kereskedőknél, hogy ihaj és vica versa; egy szál pisztolyod van, akkor nem fog beléd kötni a Banditák egyletének válogatott kommandója és nem fog rád respawn-olni a vérszopók fészke sem, minden 100 méteren, hanem keresgélős, szállítós feladataid lesznek, amíg nem rendeződik a helyzeted, hogy komolyabb dolgokhoz is nekiláthass.
Ezeket a részleteket egy egységes egésszé kell(ene) átgyúrni, ha meg egy részlet nem megfelelő, akkor a többit is változtatni kell(ene) mellette, nem csak azt egyedül.Ehh, ha így folytatjuk és lesz, aki megcsinálja, akkor abból Stalker 4 lesz!
Új hozzászólás Aktív témák
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót!
- Iiyama ProLite E2607WS (26" 1920x1200)
- BESZÁMÍTÁS! HUAWEI MateBook 14 üzleti notebook - i5 1135G7 16GB DDR4 512GB SSD Intel Iris Xe IGP W11
- BESZÁMÍTÁS! Apple iPad Pro 13 2024 M4 16GB/2TB WiFi tablet garanciával hibátlan működéssel
- Gaming PC/Ryzen 9 3900x /RX6900XT/32GB RAM
- Apple Magic Keyboard iPad Pro 13" (M4,M5) - US, fekete 2 év garancia
- HIBÁTLAN iPhone 13 mini 128GB Midnight -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3337, 94% Akkumulátor
- RAKTÁRKISÖPRÉS! Eladó projektorok!
- Telefon felvásárlás!! iPhone 15/iPhone 15 Plus/iPhone 15 Pro/iPhone 15 Pro Max
- Workstation bazár - Lenovo, HP, Dell - számla, 6 hó garancia
- Samsung Galaxy S21 Ultra / 12GB RAM 256GB / Gyárifüggetlen / 12Hó Garancia
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: NetGo.hu Kft.
Város: Gödöllő