- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- Yettel topik
- Sony Xperia 1 V - kizárólag igényeseknek
- Egyesíti a Google az Android és a ChromeOS rendszereket
- Légies iPhone halvány színei
- Xiaomi 13 - felnőni nehéz
- Honor Magic V3 - mágikus realizmus
- Huawei Watch D2 - nyomás utána!
- Huawei Watch GT 5 Pro - egészség + stílus
- Samsung Galaxy S24 Ultra - ha működik, ne változtass!
-
Mobilarena
Router gondok
Új hozzászólás Aktív témák
-
-
-
krealon
veterán
válasz
Williams #32665 üzenetére
Ha van mod megoldani Tomato firmware-rel, akkor arrol a Tomato topikban tudsz felvilagositast kapni.
-
krealon
veterán
válasz
Williams #32658 üzenetére
"Végrehajtottam a "modprobe bcm_nat" parancsot, logba írta amit kellett.
Sebességmérés, ment 120Mbittel.
Bekonfiguráltam (Wi-Fi, port forwarding)
Sebességmérés = 80Mbitre visszament a sebesség."A Cut-Through-Forwarding es a tuzfalszabalyok alkalmazasa kizarjak egymast.
A CTF a swich chipben levo egyszeru csomag-modositasokat engedelyezi, a tuzfal szabalyok viszont igenylik, hogy az adatcsomagok / megjarjak a processzort, igy hatastalanitva a CTF-et. -
-
válasz
Williams #32641 üzenetére
1. Letöltöd: tomato-K26USB-1.28.RT-N5x-MIPSR2-132-Nocat-VPN.zip
2. Kicsomagolod.
3. Routert RESET-eled, vagy törlöd az NVRAM-ot.
4. Administration - Upgrade menüben felteszed az új fw-t.
5. Megvárod még újraindul, majd ismét RESET, vagy NVRAM törlés.
6. Konfigurálod ízlés szerint.Ha kérdés támad még ezzel kapcsolatban, szerintem mehetsz a Tomato topikba, az specifikusabb mint ez téma.
-
válasz
Williams #32639 üzenetére
Az nagyon régi, amint látom a 114-es buildben jelent meg ez a funkció, és frissíteni már csak biztonsági szempontból sem ártana. A 132-es buildből egy VPN vagy Nocat-VPN összeállítás szerintem felfér még erre a routerre is.
-
-
-
-
-
-
-
válasz
Williams #19430 üzenetére
Nem ide való de leírom mik a lehetőségek.
1; Repeater/Range Extender eszköz használata: ekkor a másodlagos eszköz wifi-n veszi a jelet és osztja tovább. Hátránya, hogy felezi az elérhető link sebességet, előnye, hogy nem kell kábelezni. Van olyan eszköz amely gyári firmware-rel is támogatja de 3rd party firmware kompatibilis eszközzel is megoldható.
2; AP módú eszköz: ekkor egy kábellel van összekötve a másodlagos eszköz az elsődlegessel és osztja tovább. Hátránya, hogy kábelezni kell, előnye, hogy a teljes sebességet átviszi és stabil is átvitel a két eszköz között. Minden eszközzel megoldható firmware-től függetlenül. -
válasz
Williams #18023 üzenetére
Valahova félútra ahol még jó a jelerősség tenni egy repeater-t ami majd "megnyújtja" a hatótávot.
Gyári firmware-rel tud repeater módot: TP-Link 701ND/730RE/743ND/801ND/830RE/901ND, Asus N12 D1. 3rd party firmware-rel szerelt típusokkal is megoldható, pontos típust nem mondok mert minden ilyen eszközzel megoldható. -
-
-
válasz
Williams #13646 üzenetére
Ez a DHCP kliens lista, és a gépek itt a csatlakozástól számított 24 óráig vannak alapértelmezés szerint, ugyanis ekkor jár le az IP cím bérleti idő! Szoftveres tűzfalat használsz? Az nem lehet, hogy abban lett valami rosszul beállítva, mondjuk amikor az új router csatlakoztatásakor új hálózatot észlelt? Nekem ez nem igazán hihető, hogy minden jól van beállítva, és mégsem működik! Se UPnP-vel, sem pedig manuálisan... Az, hogy egy Port Forward ne működjön, mondhatni lehetetlen, még gyári fw-vel is, nem Tomato-val!
-
-
válasz
Williams #13604 üzenetére
Tehát a gép IP címe stimmel (192.168.1.7) és ezzel a beállítással nem aktív? Hát ez elég érdekes, mert ennek működnie kell! Itt nyitottnak mutatja a 1412-es portot, amikor a kliens is megy?
Ha továbbra sem jó, akkor állítsd be így az UPnP-t, és próbáld a klienst is arra átállítani!
Apropó, a kliensben nincs kitöltve a külső, WAN IP cím? Nem lehet, hogy a MAC változás miatt a régi routered más WAN IP-t kap, és arra van belőve?
-
-
-
-
-
-
válasz
Williams #13547 üzenetére
Szia!
Van saját topikja is, bár még nem olyan régen, és kevés hsz-el...
http://itcafe.hu/tema/asus_rt-n15u/friss.html
A lehetőségeiről itt is olvasgathatsz!
http://users.atw.hu/asusrouterforum/index.php?board=2.0
Port forward:
Advanced Settings -> WAN -> Virtual Server
http://event.asus.com/2009/networks/dummy_ui/rt-n16/Advanced_VirtualServer_Content.html
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
● Olvasd el az összefoglalót!
- Kerékpárosok, bringások ide!
- E-book olvasók
- Témázgatunk, témázgatunk!? ... avagy mutasd az Android homescreened!
- Spórolós topik
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- Yettel topik
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Synology NAS
- Renault, Dacia topik
- Sorozatok
- További aktív témák...
- Újszerű Asus Vivobook S 15 S5507 -15,7 2.8K OLED X Elite X1E - 32GB DDR5 - 1TB - Win11 - 1 év gari
- Csere-Beszámítás! Gamer PC Számítógép! I5 12600KF / RTX 3070 / 32GB DDR4 / 512GB SSD
- ÁRGARANCIA! Épített KomPhone Ryzen 5 7600X 32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- Konzol felvásárlás!! Playstation 5, Playstation 5 Pro
- Xiaomi Redmi Note 13 5G 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest