- Xiaomi 14T - nem baj, hogy nem Pro
- Motorola Razr 60 Ultra - ez a kagyló könnyen megfő
- Apple iPhone 16 Pro - rutinvizsga
- iPhone topik
- Samsung Galaxy S24 Ultra - ha működik, ne változtass!
- Az Oppo Find X8 Ultra lett a legvékonyabb kameramobil
- Apple Watch
- Honor Magic7 Pro - kifinomult, költséges képalkotás
- Íme az új Android Auto!
- Samsung Galaxy S20 és S20+ duplateszt
-
Mobilarena
2019-től a Xiaomi saját, különálló márkaként vezette be az új Redmi modelleket.
A téma címében szereplő 2 típus alapvetően azonos hardverrel készült. Előbb a Note 8 (röviden RN8), majd kicsit később a Note 8T (röviden RN8T) jelent meg. Bizonyos információk szerint ezt a modellt szánták európai használatra.
Kicsit ellentmond ennek, hogy a Note 8-nak is van Global verziója, tehát nem csak sajátpiacos értékesítésre készült. Ennek ellenére vigyázni kell a verziókkal, mert van "Global" és "Global ROM"-os verzió is a boltokban. Alapvető különbség köztük, hogy ha csak Global ROM-os, akkor nincs benne a - Magyarországon szükséges - B20 csatorna támogatása. Enélkül - főleg vidéken - gond lehet a telefonálással.
Új hozzászólás Aktív témák
-
-
asdf74
tag
Igen. Beköltözést csináltam az előző Redmimből a felhőből. (Ezt most csináltam először)
Innentől kezdve a gmail-es telefonkönyv az alapértelmezett. Nem tudok simet elővarázsolni sehogy. Új névjegy létrehozásánál se enged simre menteni, se nem tudok simet választani sehol csak google fiók vagy mi fiók. ez a 3. Xiaomi telóm, nagyjából ismerem a rendszert. (alapszinten, nem Romolgatok) Vagy valamit rosszul csináltam az átköltözésnél (bár nem volt más opció, rányomtam és csinálta) vagy nem tudom. -
V.Stryker
nagyúr
Igazából megoldódott és ez a lényeg, de köszönöm a kiigazítást. végülis bevált a leírt folyamat.
Amúgy ez az EU rom teljesen jó, ahhoz képest,hogy beta, tök hibátlannak tűnik. Tenyleg egy kicsit olyan levegősebb, könnyedebb az egész. Most belakom, aztán meglátjuk a mindennapokban.
-
Laca0
addikt
Én írtam az összefoglalóba a saját tapasztalatom alapján a te segítséged után. Nekem a sima reboot és Power+VolUp után a gyári recovery-be lépett be, emlékszel? 2x is eljátszottam. Majd amikor harmadjára úgy csináltam, ahogy az összefoglalóba írtam, akkor lépett csak be a TWRP-be.
Írtam a data format-ot is (8-as pont). -
-
MrDerekas
addikt
De az az. Kérdés viszont mennyire tudod helyreállítani ezzel a számmal/simmel a Mi fiókod, ha nem kapod meg az sms-t rá
Lehet rákérdeznék a diginél, hogy wtf. Hálisten nekem még nem kellett sehol a recovery telefonszámot igénybe venni, de az ördög nem alszik, csak szundikál. Ezért vörös a szeme
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Xiaomi 14T - nem baj, hogy nem Pro
- Motorola Razr 60 Ultra - ez a kagyló könnyen megfő
- Apple iPhone 16 Pro - rutinvizsga
- Synology NAS
- OLED TV topic
- One otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- Revolut
- iPhone topik
- Mielőbb díjat rakatnának a görögök az olcsó csomagokra az EU-ban
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- További aktív témák...
- Bomba ár! Fujitsu LifeBook E754 - i5-4GEN I 8GB I 256SSD I 15,6" HD I HDMI I W10 I Garancia!
- Lenovo ThinkCentre M720q/ Dell OptiPlex 3060- 3070/ Hp EliteDesk 800 mini, micro PC-Számla/garancia
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 7600X 32/64GB RAM RX 7800 XT 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- LG 27CN650N-6A - Felhő Monitor - 1920x1080 FHD - 75Hz 5ms - USB Type-C - Quad Core - BT + WiFi
- AKCIÓ! MSI B550 R7 5700X 32GB DDR4 512GB SSD RTX 3060Ti 8GB Rampage SHIVA MSI 650W
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest