Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mr.C

    őstag

    válasz feel2006 #4845 üzenetére

    a.) Kernel cserével érhető el, de (véeményem szerint) nem jó. Sokszor zsebben felébreszti a kijelzőt, egyszerűen csak a kijelző kapacitív szenzorára hagyatkozik a rendszer, ami hiba. helyette van swipe2wake, azaz elhúzással lehet felébreszteni, nem koppintással
    b.) van 3/16-os is, nekem olyan van. Poweruser vagyok, de 2 giga szabad helyem mindig szokott lenni (sztem ha 64 gb-os lenne, akkor is ennyi maradna. Ramból én mindenféleképp a 3 gigásat mondom, androidnak (főleg a miuinak kell)
    c.) 16 gigás ugye és erre mennek a telepített alkalmazások is, amiből nekem sok van. maga a storage partíció valahol 12 giga körül van
    d.)
    e.) hardveraprón és neked semmi gondod nem lesz
    f.) van, sokaknak halvány, én pont le .... khm... szóval nem érdekel, tény, világsban szinte észrevehetetlen (főleg a fizikai gombok háttérvilágítása mert fehér telefonon fehér :D :D )
    g.)
    h.)Igen, ennek is nagyon jó. mobilarena tesztet nem olvastad? ott vannak képek. nekem megfelel, gyors, szép, 8mp előlapi is (ha "szelfikirálykodsz") nagy fájó, hogy a szenzor képes a 720p 120fps-re de eddig egy rommal se tudtam ezt produkálni, tákolt romon volt max 72 fps-em

    sudo rm -rf /*

Új hozzászólás Aktív témák