Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tomy Yayo

    senior tag

    válasz Dany007 #2 üzenetére

    Ez sajnos már most így van. A következő generáció csúcstelefonjai itt vannak a nyakunkon, mind 4.9-5" vagy efölött vannak, a kisebbekbe meg nem raknak csúcshardvert :O Felőlem ontsák magukból nyugodtan a 6"-eseket is, de könyörgöm, legalább gyártónként évente 1 felsőkategóriás hardverrel szerelt max. 4,3"-es kéne. Fel nem bírom fogni, miért csak ezekbe rakják a csúcs technológiát. OK, hogy gyártanak kisebb telefonokat mai napig, de közel sem ilyen erővel (gondolok a különböző mini változatokra, melyek csak névleg sugallják, hogy ugyanazt a telót kapod kisebb méretben, holott sokkal gyengébbek is). És nem azért nyavalygok, mert nem látom értelmét, neeem, én elhiszem, hogy valakinek van erre igénye, de 5" felett őszintén nem hiszem el, hogy bárki kényelmesen tud használni egy telefont. Egy kézzel legalábbis biztos nem. Kb. egy évig még nem tervezek telefonváltást, de emiatt csak még jobban félek, mert mire eljön az ideje, nem tudom mi a francot fogok venni, ami erős is, de használni is tudom.

    Régi megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Tomy Yayo

Új hozzászólás Aktív témák