Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • liksoft

    nagyúr

    válasz Oliverda #741 üzenetére

    OK.

    Nem frissítettem, hanem válaszoltam. Ezek után nem olvastam vissza, nem néztem meg, változtattál-e.

    Ez a kifakadásom NEM Neked szól: Sőt, az 1024*768-as felbontásban ez nem is látszott. Elárulok még egy titkot. Nemrég még 98 alatt 800*600 volt a max, de USB miatt kénytelen voltam váltani. Nekem ez periferiális munkaeszköz, (nem a f@rkam hosszabbítása mint sok ifjú titán egyetemistának akinek erőgépe van több százezerért csak épp használni nem tudja) így többet nem áldozom rá.

    A SMART-ban vannak olyan attribútumok, melyek akkor változnak, ha nem tökéletes felülettel találkozik a drive. Ha a későbbi vizsgálat a felület épségét mutatja, akkor a vizsgálatból kiveszi. Ilyenkor javulhat a drive állapota. Hétköznapi szóval élve: "árnyékra ugrott" a drive. Azért érdemes ezeket figyelni, mert nem tökéletes tápellátás okozhat ilyent. Tehát a szomszédban dolgozó karosszériás, vagy ipari üzem termelhet annyi zajt a hálózatra, hogy azt a drive megérzi. Nem biztos, hogy ez volt a gond, de megéri figyelni a tendenciákat.

    Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

Új hozzászólás Aktív témák