Hirdetés

Aktív témák

  • Kapanyél

    őstag

    válasz clacika #3748 üzenetére

    Én alapvetően telefon-telefon párti vagyok, azaz nekem beszélgetésre kell. Ezen kívül nagyon ritkán egy-egy fényképet is készítek vele, valamint minden hétköznap ébreszt.
    Emiatt egy pici, de jó akkumulátoros idejű telefont használtam (Nokia 8800 Arte).
    OLED kijelző, kiváló hangminőség, szupergyors menürendszer, tehát 100%-ig megfelelt.
    Aztán paraméterek alapján rámjött a dili, hogy nekem WVGA Super-AMOLED kijelzős masina kell, ami nem akkora tepsi, mint egy iPhone. Így minimális befektetéssel elcseréltem a Wave-re a Nokia-t.
    A kijelző lélegzetelállító, a hangminőség kb. ugyanolyan jó.
    DE!
    - a BT headset-emet nem ismeri föl (egyéni jelenség, de akkor is...)
    - hiába az egyik (relatív) legjobb formájú okostelefon, kényelmetlen fogni, használni
    - a menürendszere (ami a telefon beállításokat illeti) elég sok kívánni valót hagy maga után

    És ami a legfontosabb számomra: alapvetően sokkal többet vártam tőle, pedig nem kellett volna, hiszen ez is csak egy telefon. Ugyanakkor többet sejtet, lehetőségek tárházával kecsegtet. Ennek ellenére unalmas. Pedig mindenhol van WiFi-m, 3G-m is ingyen, mégis. Csak tekergetem a menüt jobbra-balra, és nem tudok vele mit kezdeni. Valahogy nem az igazi.
    És ennek legfőbb oka a nagyon gyér szoftveres ellátottság.
    Sokan hisznek abban, hogy rövid időn belül fölfejlesztik a Bada AppStore-t, én nem tartozok közéjük. Csak azért nem vettem i9000 Galaxy S-t, mert az egy tepsi. Ha Android-dal lehetne kapni a Wave-t, az lenne a kánaán.

    Nyilván ez csak egy vélemény és nem feltétlenül én vagyok a Wave célközönsége, hiszen nem gyalog járok, így nem tudok utazás közben zenét hallgatni, játszani, netezni, stb.

    Mindezt azért írtam, hogy láss egy picit csalódott véleményt is. :)

    Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

Aktív témák