Hirdetés

2017. augusztus 16., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2017-08-10 21:41:02

Mobilarena

Samsung Galaxy S6 Edge - Mielőtt felteszed a topikban a kérdésed, kérünk olvasd el az összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

(#1) Quasi_modo

Quasi_modo
(PH! nagyúr)

Tetszik.
De a Micro SD foglalat hiánya akkor is szúrja a szemem.

3330 > 3510 > 3510i > 3650 > 6630 > N73 > N82 > i8910HD > N808 PV > Z3 Compact > Galaxy S8 Black

(#2) ittakary

ittakary
(PH! nagyúr)

Ezt a telefonos hajlitás mániát úgy ahogy van el lehetne felejteni...

Az S6 Edge-ről pedig: 290ezer forintos telefon?! szolid kacajt megejtenék.. harmadennyibe kerül újonnan a OnePlusom :D

[ Szerkesztve ]

(#3) EndR

EndR
(tag)

Lead-ben: "az akkumulátor tartja-e a tartani a lépést?"

3210 > R320s > OT 715 > J6 > MY X-6 > 6230 > N95 > N8 > M5

(#4) dikan

dikan
(kvázi-tag)

Remélem a Galaxy Alpha is megkapja ezt a szoftvert. Teljesítményben már azzal sincs probléma :)

(#5) T.G.B

T.G.B
(kvázi-tag)

1/4 milla :Y
hát akkor mostanában nem igen fogok ilyet venni :O

[ Szerkesztve ]

(#6) DopeBob

DopeBob
(PH! addikt)

hosszú idő óta az elso Samsung telefo, ami nagyon nagyon tetszik :R

MZ/X

(#7) DeathAdder

DeathAdder
(PH! kedvence)

Miért nem volt adásban?

The Power of Dreams • You'll Never Walk Alone

(#8) AS

AS
(PH! félisten)

Csak zöldben :R
Kék is jó:)

Samsung Galaxy Tab S 8.4, Samsung Galaxy S8

(#9) Bone123 válasza EndR (#3) üzenetére

Bone123
(HÁZIGAZDA)

Javítva. :R

(#10) T.G.B válasza AS (#8) üzenetére

T.G.B
(kvázi-tag)

zöld színben nagyon szép, kíváncsi lennék egyre élőben is :))

(#11) Blyan

Blyan
(PH! félisten)

Két véleményem van.

a: a Samsung most aztán tényleg felült a másolni nem szégyen vonatra.
b: a valaha készült legjobb Samsung készülék lett ez, a fenti véleményem ellenére mondom ezt. Durvát alkottak és bármely gyártónak fel kell kötnie a gatyát, hogy ezt überelje.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#12) bollokcs80 válasza ittakary (#2) üzenetére

bollokcs80
(Korrektor)

Ennyit szerintem egy telefon se ér - akár Apple akár Android. :(

Az SD hiánya így, hogy 32GB-os a legkisebb, nem annyira fájó. A felhőtárhelyet ennyiért viszont adhatnák örökbe. :((

(#13) Viktor0610 válasza Blyan (#11) üzenetére

Viktor0610
(Jómunkásember)

"a: a Samsung most aztán tényleg felült a másolni nem szégyen vonatra."

Kifejtenéd? :)

[sᴢᴇʀᴋᴇsᴢᴛᴠᴇ]

(#14) juhasz22

juhasz22
(fanatikus tag)

Ex-X Faktorosunk szavaival élve: Odabaszom! akarom mondani ez odabasz rendesen :D

Huawei P10 --- Sony PlayStation™ 4 Slim 500GB - [PSN:juhasz221]- Sony A6000 - Samsung UE40F6640 Smart FHD 3D LED TV

(#15) MPeter87

MPeter87
(őstag)

Jól néz ki, tetszik.
A cikket nem olvastam el és nem is igazán néztem utána, hogy mit is tud. A két hajlított élnek a dizájnon kívül van valami funkciója? Mint pl a Note Edge-en. Bár annak sem látom értelmét. :D

(#16) Blyan válasza Viktor0610 (#13) üzenetére

Blyan
(PH! félisten)

Szedtek ötleteket mindenhonnan... Ha nem érted, nincs rajta mit magyarázni.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#17) kengyel

kengyel
(PH! nagyúr)

Minden tekintetben kiváló telefont készítettek.

Fotóim : https://www.flickr.com/photos/139652133@N05/albums

(#18) Csapoati válasza Viktor0610 (#13) üzenetére

Csapoati
(PH! nagyúr)

Jajj tudod, a szokásos: alul szintén kör alakúak a hangszóró nyílásai meg középen van az USB-nyílás. Túl van ez lihegve, elől-hátul meg abszolút nem hasonlít semmi másra a legkisebb mértékben sem. Ja a hátlap: ha fém, akkor ugye HTC koppincs, ha üveg, akkor Sony/Apple, ha meg műanyag, akkor "lol, tejfölösdoboz". Ócska ez már, de tényleg.
Egyébként kegyetlen durva csomag ez a Samutól, döbbenetes a teljesítmény (főleg a belső tárhelyé), az esti fényképektől is letettem a sapkám és a kijelző is világbajnok. Sajnos az ára is, de a csúcskategória ilyen.

[ Szerkesztve ]

Haladni kell a korall (vagy Core-ral)!

(#19) Csarli85

Csarli85
(fanatikus tag)

Anyám ez a telefon. Szerencséte már ki tudtam próbálni. Kell egy ilyen. :)

Rózsikamama & Bucii Galaxy S6 Edge, Galaxy Tab S10.5

(#20) Blyan válasza Csapoati (#18) üzenetére

Blyan
(PH! félisten)

Csak mert nem tetszik ez a szokásos még igaz. Még akkor is, ha nem von le semmit abból, hogy a telefon összképét nézve, tényleg elképesztő telefont alkottak.

[ Szerkesztve ]

(#21) gepardlacee

gepardlacee
(kvázi-tag)

Miért nem olyan az USB csatlakozó, mint az S5-ön volt?

radioPLAY - online rádió - www.radioplay.hu

(#22) Simi87

Simi87
(senior tag)

Hátralapoztam az üzemidőhöz, így el sem olvasom. Nálam nem bírna ki egy napot sem, szánalom.
Másrészről viszont gyönyörű.

(#23) DeathAdder válasza DeathAdder (#7) üzenetére

DeathAdder
(PH! kedvence)

lemaradtam, benéztem sry :(((

The Power of Dreams • You'll Never Walk Alone

(#24) madgie válasza Csapoati (#18) üzenetére

madgie
(Jómunkásember)

Majd másfél év múlva megveheted ócsóé :)

(#25) Viktor0610 válasza Blyan (#16) üzenetére

Viktor0610
(Jómunkásember)

Szeretem az ilyen fellengzős "válaszokat". :U

Az iPhone-hatást az alsó részen én is tartottam, de élőben nem annyira vészes a helyzet. :P

[sᴢᴇʀᴋᴇsᴢᴛᴠᴇ]

(#26) tothmaxy182

tothmaxy182
(őstag)

Fuh, ezt nagyon odatette a Samsung. Meg kellett őket egy kicsit rugdosni, hogy végre hajlandóak legyenek megmozdulni a posványból, de megérte. Nagyon frankó készülék lett!
Persze az ára egy horror, és elvből sosem költenék ennyit egy telefonra (csak kb az ötödét), de attól még maga a teló nagyon ott van!

Szerk.: Jah, azt el is felejtettem, hogy milyen képeket csinál már!!! Te jó Isten, simán tudja egy kisebb digitális gép minőségét, vagy még talán jobbat is.

[ Szerkesztve ]

Minden szavam magánvélemény!

(#27) SzlobiG

SzlobiG
(Jómunkásember)

Ezzel nagyot ugrott a samu végre vmi előre lépés. :)

(#28) Hunt3r22

Hunt3r22
(őstag)

Szép, egybe van a telefon.. csak az ára magyar fizetésekhez képest picit magas. :DDD

Azt azért hozzá kell tenni, hogy nem ide készül, ahol a szolgáltatók semmibe nézik az ügyfelüket, illetve a világon 3. ország vagyunk ahol legmagasabb az áfa, ez nem a Samsung hibája. :K

[ Szerkesztve ]

eshét

(#29) .nox

.nox
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Emelem kalapom, ez tényleg nagyon odalett téve, és bizony erősen gondolkodom hogy a nálam esedékes telefon generációváltás ezzel menjen végbe. Majd találok valami előfizetéses konstrukciót, ami nekem is megfelel, úgyhogy az áron nem pattogok. Az SD kártyafoglalat hiánya az fáj, ahogy az FM rádióé is, de ezekkel együtt lehet élni. Az uzemidő sem olyan, amin ennyire ki kellene akadni. Nem tragikus, hanem inkább átlagos.
Éppen ezért a plecsnit se értem, kissé szigorúra lett véve a figura. Sokkal több ebben az innováció ami kompenzálja a negatívumat. És milyen érdekes, az áron egy iPhone esetében nem megy ennyire a rugózás. Gondolom amit az applenek szabat e téren, azt a Samsungnak (vagy bárki másnak) nem. :U

I like sarcasm. Its like punching people in the face, but with words.

(#30) Quqesz

Quqesz
(PH! kedvence)

Kinézetre szép a kék/zöld színben. Firma szokásos galaxy(és tuti ezt a formavilágot viszik tovább). Teljesítmény azta! De az ára....most tényleg 2-3 év múlva fél milla lesz egy új telefon? Oké,hogy csúcskategória,de húzza a többi árát is.....lassa egy galaxy mini ára lesz annyi mint két éve a csúcsé....felültek az alma vonatára árazásban...

[ Szerkesztve ]

LG G2/G4/ Honor 8 & Asus Zenpad 10,1;Panasonic TZ20

(#31) Cilindrik

Cilindrik
(fanatikus tag)

Kis kukacoskodás:
"a különösen nagy fényerejű, F1.9-es lencse viszont az egész mobilvilágban első"

Egy régebbi teszt:
"Mi több, a Lumia 720 rendelkezik jelenleg a piacon lévő mobilok közül a legfényesebb, F1,9 értékű optikával"

Most akkor hogy is van ez?

(#32) wozzy

wozzy
(fanatikus tag)

szvsz idén ennél jobbat és szebbet nem igen tesz le senki az asztalra.

(#33) tgbrfv

tgbrfv
(tag)

Mi értelme a 4K videónak, ha SD kártyával nem bővíthető?

(#34) tothmaxy182 válasza Hunt3r22 (#28) üzenetére

tothmaxy182
(őstag)

Tudtommal nem a 3.-ak vagyunk, hanem az elsők, csak van a világon még 1-2 ország, ahol ugyanennyi az ÁFA.

Minden szavam magánvélemény!

(#35) pusszycat

pusszycat
(PH! addikt)

Nem tudom,h lehet ezt még fokozni az S7 edge -ben. :U

" Minél előbb, annál hamarabb." - by pusszycat. HyperX Fury SSD 240 GB inside :)

(#36) mathaus=)

mathaus=)
(senior tag)

Tetszik, egy ilyet elfogadnék, azthiszem minden tekintetben felnőttek az almahoz, sőt már túl is szárnyalták. :)

(#37) Simi87 válasza .nox (#29) üzenetére

Simi87
(senior tag)

Nem az épült védem, de a Samsung csak most kezdte a prémium anyaghasználatot, az Apple meg jó pár éve.
Ez kb. olyan, mint amikor a Suzuki bepróbálkozott a prémium középkategóriában a Kizashi-val. Szép, és jó, de pl. Audi, Lexus helyett a kutya nem vette, mert annyiba került majdnem, mint egy A4

(#38) Viktor0610 válasza Cilindrik (#31) üzenetére

Viktor0610
(Jómunkásember)

Ez tényleg érdekes... Rá is kérdezek a samsungos srácnál erre...

[sᴢᴇʀᴋᴇsᴢᴛᴠᴇ]

(#39) szabi820

szabi820
(tag)

Én egyik gyàrtót sem hibàztatom a magas árak miatt.A baj azokkal az agyatlanokkal van akik megveszik.

(#40) boncser válasza Cilindrik (#31) üzenetére

boncser
(fanatikus tag)

Én is pont ezt akartam írni. 😊
Ja és az két évvel ezelőtt volt.

(#41) Simi87 válasza szabi820 (#39) üzenetére

Simi87
(senior tag)

Tehát az igényesség hülyeség? Értem. :U

(#42) Blyan válasza szabi820 (#39) üzenetére

Blyan
(PH! félisten)

Miért lenne velük baj? :F Ha nem lenne kereslet ezekre, nem készülnének.

(#43) batai15

batai15
(PH! félisten)

Mennyi? És még mindig samsungrol beszélünk ami hamar értéket veszít és még mindig a gány bloatware tacswizt viszi.

"A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél". John C. Maxwell******* Redmi note 3 pro eladó!

(#44) Viktor0610 válasza szabi820 (#39) üzenetére

Viktor0610
(Jómunkásember)

szabi820:
Agyatlanoknak nem nevezném őket, de tényleg durva, hogy vannak, akik kiadnak ennyi pénzt egy készülékért... :D

Simi87:
Megértem, amit írsz, de amikor más gyártóknál (pl. Xiaomi, One PlusOne, Oppo, de más, nem kínai gyártót is írhatnék) töredékáron is minőségi anyaghasználatot kapsz, azért én elgondolkodnék. :)

Tudom, most jönnek majd a kínai copy-fon hívők, meg a "szabadalmakért is kell fizetni" emberek, de ekkora árkülönbözetet az sem indokol(hat).

[ Szerkesztve ]

[sᴢᴇʀᴋᴇsᴢᴛᴠᴇ]

(#45) Simi87 válasza Viktor0610 (#44) üzenetére

Simi87
(senior tag)

Kb. napi 5 órát van a kezemben, inkább egy üveg/fém kombót szorongatok, mint egy rohadt krumplit.

(#46) Quasi_modo válasza wozzy (#32) üzenetére

Quasi_modo
(PH! nagyúr)

idén ennél jobbat és szebbet nem igen tesz le senki az asztalra.
Még csak március van.

#37) Simi87 a Samsung csak most kezdte a prémium anyaghasználatot
Tessék?

3330 > 3510 > 3510i > 3650 > 6630 > N73 > N82 > i8910HD > N808 PV > Z3 Compact > Galaxy S8 Black

(#47) Simi87 válasza Quasi_modo (#46) üzenetére

Simi87
(senior tag)

Helyesbítek: az S szériában.

(#48) kolosanyi

kolosanyi
(PH! kedvence)

Tényleg durva lett, odatették magukat rendesen.

(#49) Bog válasza .nox (#29) üzenetére

Bog
(HÁZIGAZDA)

Ütköztettük a véleményünket a szerkesztőségben a plecsni kapcsán és végül arra jutottunk, hogy mivel a sima S6 csontra ugyanezt tudja, ezért a hajlított kijelző 50-60 ezres pluszköltséget nem ér. Ez tetszett, amaz ajánlott.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#50) EndR válasza Bone123 (#9) üzenetére

EndR
(tag)

Köszönet. :R Írtam privátot. :)

3210 > R320s > OT 715 > J6 > MY X-6 > 6230 > N95 > N8 > M5

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.