Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #74170112

    törölt tag

    válasz monti0222w #59 üzenetére

    Na jó, azért nem csak annyi, a specifikusabb tesztek alapján ezt tudjuk, de egy átlagos user nem biztos hogy meg tudná mondani mekkora is ez a különbség a két chip között.
    Én egy ősrégi Honort váltottam erre, és valóban érződik a brutális különbség ( nem meglepő), szóval ebben igazat adok, van sebesség, nem is kicsi.
    A töltésnél pedig hatalmas. Mindig elámulok,hogy kb. 15 perc alatt egy egész napnyit bele lehet tankolni :D

    Más: szerintem hasonló utat fog bejárni az Oppo a Realmevel mint a Huawei a Honorral, vagy legalábbis gondolom ez a terv. A Realme UI lehet talán az első lépés abba az irányba, hogy ők is részben függetlenedjenek az anyacégtől, mint a Honor a Huaweitől.
    Indiában nagyon hasítanak, ami pedig egyre fontosabb piaccá növi ki magát. Előbb-utóbb nálunk is bekerülnek majd a köztudatba, de ahhoz még kelleni fog 1-2 jól eltalált készülék és elkötelezettség a UI folyamatos fejlesztésére. A Xiaomi / OnePlus páros mindenképp jobb ha odafigyel rájuk, a potenciál bőven megvan. :U

Új hozzászólás Aktív témák