Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BlackSoft

    addikt

    válasz SkyS1gn #42 üzenetére

    "(amit nem veszel észre)."

    *veszek :K

    Mert én meg kifizetem egy autó árát, hogy ne legyen, annyira zavar :)

    ---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

  • deadwing

    addikt

    válasz SkyS1gn #42 üzenetére

    Szerinted elég, de úgy mondod ezt, hogy nem próbáltál 120 vagy 144Hz-es monitort. Ebben biztos vagyok.
    Volt már vitám nem is egy emberrel ebben a témában, többeknek megmutattam a különbséget, alig akarták elhinni amit látnak. Itt most nem az input lagról beszélek, hanem a képfrissítési frekvenciáról.
    Igazán az olyan hsz-ektől megyek a falnak mint hogy 30 fps már folyamatos a szemnek, stb... :W
    Nos, itt egy apró dolgot mindig kifelejtenek az egyenletből. Még pedig azt, hogy a folyamatosság milyen képtartalom sebességnél kielégítő. Ha szép lassan fordulok a játékban, persze hogy annak tűnik. De mikor egy közepes sebességű körbe forgásnál kb 3-4 centinként látszik egy képkocka --DARABOS MINT AZ ÖKÖR-, no ez nekem nem hiányzik.
    Bocsánat, hogy ezt mondom, de Ti el sem tudjátok képzelni, milyen az igazi folyamatos kép, gyors mozgás esetén. Tényleg csak azt a javaslatot tudom tenni, hogy nézzétek meg, próbáljátok ki. Aztán lehet véleményezni ;]
    IPS színhűségét persze egy TN sosem fogja hozni, de játékban engem ez nem igazán izgat. Fotós munkánál persze már más a helyzet.

    Egyébként, hogy ON is legyek, aki megvan G-sync nélkül, és jóval olcsóbbat szeretne, merem ajánlani az Asus VG278HE monitorát. Én maximálisan meg vagyok vele elégedve. Bruttó 120k körül kapható.

    60Hz = lakossági frissítés :) Jabarkas!

Új hozzászólás Aktív témák