Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Parallaxis

    addikt

    válasz Johnny_vT #913 üzenetére

    Logikáddal élve: ahol az S9 esetén az edge panel lenyúlik szinte teljesen a készülék széléig, ott az iX-en egy 2,5 mm vastag káva van.

    Nem, mert az S9 az edge felülettel együtt adja ki a 18,5:9-es képarányt, ezt meg az iX hiánytalanul mutatja.
    (Ha nem hiszed nézz meg egy screenshoot-ot.)

    A Samsungoknak még mindig nagyobb felületét foglalja el a kijelző az alul-felül kávákkal együtt, mint az iX-nek

    Cserébe nagyobbak (hosszabbak) fizikailag a készülékek.

    3) A vita továbbra sem

    - A kávák eltüntetése nem hasznos, hanem felhasználói igény (szerintem konkrétan marhaság). Ennek ellenére szerintem az Apple oldotta ezt meg legjobban jelenleg a technológia jelenlegi állása alapján.

    - A notch kényszermegoldás, ezt is leírtam már többször is (mint ahogy azt is, hogy valószínű mi lesz a megoldás rá.

    - A felülethez (mivel az Apple a jelenleg kvázi szabványként elfogadott képernyőarányon felül használta a szigetet) hozzáad. Érdektelen, hogy ki mit mond, ez konkrétan tény.
    Bár, ha valaki meggyőz, hogy a normál képterület nem 18,5:9-es képarányú, mint az S9, S8, G6 stb. készülékek esetében és a sziget nem ezen felüli felület... :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák