Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Wheelbarrow

    aktív tag

    válasz csokito100 #1868 üzenetére

    Nem vagyok a szilikon tokok rajongója mert szerintem rontja a telefon megjelenését, de ez baromi jól néz ki. :C

    Más.
    Lumia fanatikusok ugorják át a következő részt ha nem akarják magukat fölidegesíteni :DDD

    Túl vagyok az ismerkedésen, kipróbáltam mindent és eldöntöttem mi kell nekem a telefonra ezért szokás szerint csináltam egy teljes visszaállítást a végleges beállítások előtt. Méghozzá az ajánlott (köszi "viewdetails") Windows Phone Recovery Tools programmal. A program elég gyorsan dolgozik, ez jó.
    DE!
    A Denim frissítést nem rakja föl, azt külön wifin keresztül frissíti a telefon. Érthetetlen miért :O
    A szinkronizálás jól működik a telefonkönyvet és az sms-t is visszaállította bejelentkezés után.
    Egyébként a "Blútyúkkal" való áthúzás másik telefonról is jól működik.

    Vicces, hogy ha töltőn van a telefon akkor kikapcsolhatatlan. Ha kikapcsolom újra indul, ha ki van kapcsolva akkor bekapcsol. Ez ilyen?
    Találtam egy nekem tetsző böngészőt a gyári helyett "explora4" Gyors és vannak gyorshívók is, hátterezhető.
    A gorilla glass kijelzőt sikerült megkarcolni, de fogalmam sincs hogyan. Hacsak a családból valaki a tudtom nélkül nem vette "kezelésbe". Mindenki tagad :F Olvastam ,hogy más is járt így, hogy egyszer csak karcot talált a kijelzőn. Hurrá karcállóság :((

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák