Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • koveradam

    tag

    Sziasztok!

    Péntek óta használom a kicsikét és megosztanék pár tapasztalatot veletek:
    Eddig fagyás nem volt egyszer sem. Amibe belekötnék az a böngésző persze direkt csak a gyárit próbálgattam. Hajlamos arra hogy pár oldal megnyitása után a beírt webhelyet nem hajlandó megnyitni csak áll egy helyben a töltés. Ilyenkor böngésző bezár wifi kikapcs majd vissza be utána működik megint.
    Még egy negatívum: néha a motoblur felület miatt / gondolom én/ belassul és várni kell a dolgokra kicsit / ez kb. ha 5ször fordult elő.
    Ez például ott jelentkezett mikor az 5 főképernyőn mászkáltam volna Angry Birds után a főképernyőre kilépve.
    Párszor akkor laggolt rendesen.
    A wifi ereje pl. HTC Incredibel S-hez képest erősebb valamivel. De a családban lévő telefonokkal összehasonlítva Iphone 4 , Iphone 3GS, Galaxy S egy szinten van a wifije.
    Barátnőmnek sima Defy-je van CM7-el! Ez a motoblur felülettel sebességben össze hasonlítva a következőket produkálja:
    Menübe való belépéskor a DEFY+ kicsit késik. Böngésző és alkalmazások megnyitása teljesen egy szinten mozog vele.

    Persze ha lesz erre is ROOT és CM7 alaposan kifogom gyomlálni a rendszert de addig marad gyári.

Új hozzászólás Aktív témák