Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • acura13

    aktív tag

    válasz Rigormortiis #10 üzenetére

    Szia

    és egy normál használatu telefonnál miben nyilvánul meg ez a 10 000 Antutu pont?? (nem játék !!)

    Javaslom sok forumtársnak olvassatok figelmesen ! Többen leirtuk hogy 170 az ára az Expansyson..a tesztelok nem tudták ezt még ezek szerint.-)) 199? röl indult (UK verzio) majd jelenleg 171?? mekkora áresés??
    Akksija amugy normál használattal lazán 1,5 nap..Persze ha játsszol vele, és egyebek, akkor nem lesz ennyi...Modokban sincs igazatok..van hozzá minden, pl ebay.......
    Az elöttem szolo igazat mondott, valoban sok külföldi teszten teljesit nagyon jol a kamera, persze nem tökéletes, de akkor fényképezöt veszek nem telefont...

    [ Szerkesztve ]

    Motorola Edge 40, Lexus GS 300, Asus ROG, Motorola Razr V8(retro)

  • Csapo83

    aktív tag

    válasz Rigormortiis #118 üzenetére

    Számít az AMOLED is de amiről kevesebb teszt szól az az a tény hogy az Exynos nagyon jól bánik az akkuval bár azért ha nagyon megizzasztod akkor bizony tud zabálni ő is.
    Nekem pl az S7 EDGE-t sikerült csúnyán felmelegítenem pár VR alkalmazással de a fogyasztása akkor is rendkívül baráti volt.
    Azok a gyártók akik a Snapdragont használják lehet hogy tesztekben magasabb pontokat kapnak ( ez teszi eladhatóvá a telefonokat ) de cserébe az üzemidő ha nem is drasztikusan de romlik.

    Két módon lehet növelni az üzemidőt:
    1.: Csökkented a fogyasztást
    2.: Növeled az akkut

    A Samu a kettőt kombinálva ér el masszív üzemidőt a kínaiak inkább az akkut növelik de azt valami irgalmatlan ügyesen.

    Jelenleg csak a Meizu az a kínai gyártó aki inkább a Samu SOC-t választotta a Snapi helyett.

    [ Szerkesztve ]

    A kedvenc pálinkámhoz hűséges vagyok! A márkákhoz, rendszerekhez nem!

Új hozzászólás Aktív témák