Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tomboy0013

    veterán

    válasz sokol #276 üzenetére

    Nem tudom milyen 650-et fogtál de hogy a 640-től a fehér megjelenítésen kívül (abban is csak erős fényerő mellett) minden sokkal élesebb és kontrasztosabb az biztos. Legalábbis annak hat az IPS mellett ami olyan mintha kimosták volna a szineket. A Win-es telókat a nagy többség sötét témával használja és azon megint csak az AMOLED a jobb választás. A túlszaturáltság sem jellemző a 650 kijelzőjére mert alapból nem vágják ki a színek a szemedet úgy van kalibrálva, viszont a fekete az fekete a 640-nel ellentétben.

  • kato78

    tag

    válasz sokol #276 üzenetére

    Az csak a kalibrálás hiánya, helyesebben valaki akkor állított már rajta.

  • ΞΔGLΞ

    nagyúr

    válasz sokol #276 üzenetére

    Akkor te egy selejtet fogtál a kezedben. A 650, ha valamiben biztosan, akkor kijelzőjével körberöhögi a 640-net.

  • Ch4r0n

    tag

    válasz sokol #270 üzenetére

    Arra gondoltam, hogy szerintem a Lumiák általában sportosabb fiatalosabb külsővel rendelkeznek és eléggé hasonló a kinézete a különböző típusoknak. Mind ugyan az a sima plasztik és forma, csak némelyik matt, a többség meg ez a nagyon olcsó gagyi hatású fényes műanyag. Főleg, hogy mindenféle színekben pompáznak és csillognak is, szerintem nem illik egy érett férfi ember kezébe.

    Pl esetemben a 735 az a fekete matt hátlappal volt szerelve eredetileg, amivel ki is voltam békülve. Azonban sajnos eltörtem és csak egy fényes narancssárga hátlaphoz tudtam hozzájutni gyorsan és olcsón. Ez viszont nem tetszik pedig inkább sportos a stílusom. Még valahogy furán néz ki a kezemben, meg is jegyezték, hogy egyszerűen nem illik hozzám. Bánom azóta is, hogy oda lett a fekete de ez van...

    Viszont a 650 matt feketéje és prémium hatást keltő fém kerete, illetve a dizájnban történt módosítások eleganciát kölcsönöznek a telefonnak, tényleg jó ránézni mert szép és kecses, légies hatást kölcsönöznek ezek a változtatások.

    Szóval én 28 éves férfiként inkább mutatkozom már egy elegánsabb típussal ami prémium hatást kelt és felkelti az emberek érdeklődését, mert különleges, mint egy sima kommersz plasztik hátlappal ami gagyi hatású és igénytelen. Véleményem szerint mondjuk ilyen 20 éves korig vagy pár évvel fölötte trendi egy ilyen csillogós hátlap, főleg ha színes, de idővel változik az ember stílusa ahogy megkomolyodik és érettebb lesz.
    Most komolyan elmész csak szórakozni az éjszakába, vagy tényleg esetleg egy tárgyaláson vagy. Ne mond már, hogy mondjuk egy bőrdzsekihez vagy egy zakóhoz nem illik jobban a 650. Én a buli alkalmával inkább ebbe írnám a csaj telefonszámát ha már sínen vagyok. :K Vagy tényleg ha ne adj isten nincs lenémítva a tárgyaláson a telefonom és megcsörren inkább a 650-es villanjon elő ha csak kinyomod annyi időre is.

    Én amúgy szerény embernek tartom magam nem szoktam nagyzolni, ez amit elmondtam nem sznobság. Csak nincs ízlésficamom mint manapság sokaknak és igényes vagyok magamra és a környezetemre.
    Szerintem a fenti dolgokkal az itt lévők többsége egyet ért, ezért is mondják, hogy kiemelkedő a kinézete a 650-nek, de persze várom a te, illetve a többiek véleményét is ti mit gondoltok erről?

Új hozzászólás Aktív témák