Hirdetés
- Telekom mobilszolgáltatások
- Nagyon erős ajánlat lett CMF Phone 2 Pro
- One mobilszolgáltatások
- Samsung Galaxy S23 Ultra - non plus ultra
- Samsung Galaxy S24 FE - később
- Ezek a OnePlus 12 és 12R európai árai
- iPhone topik
- Frissítéseken munkálkodik a Samsung a munka ünnepe előtt
- Samsung Galaxy S23 és S23+ - ami belül van, az számít igazán
- Google Pixel 9 Pro XL - hét szűk esztendő
Új hozzászólás Aktív témák
-
misimagaki
aktív tag
válasz
DjKoxi #20346 üzenetére
A frissítés nem sikerült, talán a Nokia PCSuite okoz gondot. DE MÁR annyira ez már nem gond. mert kiderült mi okozza a kijelző hibáját. Egyszer leesett a telefon, ha két oldalt összenyomom a készüléket akkor rendesen működik a tapizás. Valószinű a szalagkábel mozdult ki - remélem.... :-)
-
misimagaki
aktív tag
válasz
DjKoxi #20344 üzenetére
Kösziönöm.
Pillanatnyilag nem sikerült elérni, hogy a win lássa kábelen kersztül a telefont. Már millió drivert letöltöttünk, de csak adattárként csatlakoztatva látja a windows a telefont. PC Suite módban meg sem recen a windows. Ha isync módot választjuk akkor böszen keresi a drivert, amit már telepítettünk, de nem tudja megszólitani a telefont...Bluetoohon keresztül látja a PC Suite a telefont, de úgy meg nem lehetséges a frissítés.
-
dani_model
csendes tag
válasz
DjKoxi #19322 üzenetére
Ezt idézőjelben akartam. A hangsúly a HATÁROZOTTAN-on volt. Ha ú nem tudtam, eddig, akkor valahogy érzékeltetni kell vele, a különbséget.
Hosszabban kell tartani, lenyomva. Nekem érzékeny az érintőm nagyon, egy enyhe mozulat is elég, ezért kell "erősebben" megnyomni.Ennyi. Amúgy te is ilyen apróságokba tudsz belekötni, hogy nem pont az az igét vagy fokozatot használtam. Az, hogy mások itt miket szoktak írni....
-
madmike
őstag
válasz
DjKoxi #14040 üzenetére
én is töle vattem a fejhallgatómat és azért annyit érdemes tudni róla hogy nem teljesen korrekt.
azt irta a k416osról, hogy vadonatuj,dobozos,cserélt eredeti AKG vezetékkel.
namármost,kaptam egy valóban cserélt vezetékes, kopottas fejhallgatót, egy agyonnyúzott dobozban. Irtam neki, annyit tudott mondani a helyzetre hogy bocs.
A fejhallgató 99% hogy eredeti,de hogy nem vadi uj volt az 100%. -
viewdetails
addikt
Pontosan. Nem tudom miről hoztad át a telefonkönyvet, húzd le Outlookba, szerkeszd át, mert nem Vezetéknév-Keresztnév formátumban vannak a kontaktjaid, és töltsd vissza a telóra.
Elég intelligens módon mindkettőben keres, tehát ha beírod hogy Ka akkor listázza a Kamarásokat, és a Katalinokat egyaránt.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
ma Az idei év egyik legjobb telefonja. Innováció, könnyű kezelhetőség, jó anyaghasználat. És magas ár.
- Telefon felvásárlás!! iPhone 13 Mini/iPhone 13/iPhone 13 Pro/iPhone 13 Pro Max
- AKCIÓ! MSI B450 R5 5500 16GB DDR4 512GB SSD RTX 2060 Super 8GB GDDR6 Rampage Shiva Zalman 500W
- Új és használt laptopok , üzletitől a gamerig , kedvező áron. Garanciával !
- Razer Blade 18 QHD+ 300Hz mini-LED i9-14900HX 32GB DDR5 RTX 4090 2TB SSD (ELKELT)
- ASUS 18W USB ADAPTER
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest