Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DaSnake

    csendes tag

    Sziasztok!

    Immár 3 hete én is tulajdonosa vagyok egy Z2 Pronak. Egész pontosan a másodiknak sajnos, mivel az elsőnek elpukkant a hangszórója. Bekapcsoltam a zsebmódot és vezetés közben sajnos nem tudtam elég gyorsan kivenni a zsebemből. :( Olyan hangerővel csörgött, hogy torzított a hangszórója és ezt megsínylette.
    Most fogom csak visszaküldeni garanciába, megvártam hogy megérkezzen a másik és átköltözzek bele. Miként érdemes legegyszerűbben gyárira visszaállítani? Rootoltam és recoveryt is cseréltem. ROW - S139 van rajta.

    Néhány dologtól eltekintve nagyon megkedveltem. Azért is maradtam ennél a típusnál. Természetesen az ár érték aránya is döntő! Amit hiányolok belőle az csak az infra port. Néha jó lenne, de eddig is megvoltam nélküle.

    Ami hibák nálam előjöttek:
    - 1. készüléknél a hangszóró probléma
    - 1. készüléknél (mint másnál is) a menü gomb alatt átvilágított a háttérvilágítás a 2. készüléknél szerencsére ez nem jelentkezett
    - viber mindkét készüléknél a kamera melletti mikrofont használja és emiatt alig hallanak, valakinek ötlete a megoldásra?

    Én a Vibe UI-n lecseréltem a launchert, feltettem a kedvenc billentyűzetem és így tökéletesen használható.
    Nagy pozitívum, hogy van benne egykezes mikroképernyő, mert így vezetés közben is teljesen használható,

    Most érkezett meg hozzá a tokom is, teljesen kultúrált, de talán a lednél és a hangszórónál ki lehetne vágva :)
    Íme

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák