Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SX Wave

    aktív tag

    Nagyjából végigolvastam a topicot, és mindig ugyan az van. Az egyik próbálja meggyőzni a másikat, hogy mi a fontos. Ez így tényleg vicces. Pedig qrvára egyszerű a dolog, különbözőek vagyunk és mindenkinél más a prioritás.

    Mínuszok tényleg vannak:
    1) Bekapcsoló gomb bal oldalt (azért az emebrek többséggé jobb kezes)
    2) 3.5 jack elhagyása (type c füles jelenleg még mindig drágább és az otthoni rendszerhez is könyebb 3.5 rákapcsolni) Mondom úgy, hogy évek óta bluetooth használok.
    3) Értesítés led elhagyása. Note 8 van, de számomra még mindig szembetűnőbb a led jelzés mint az AOD értesítés.
    4) Note 4 óta az infra elhagyása. Ha vki használta vmikor, akkor tudja, hogy milyen klassz dolog, a többieket meg nem akarom meggyőzni.
    5) Már illene minimum 3X (az 5X ne is beszeljünk) zoomot egy ilynen árfekvésű csúcs telefonba beletenni. Itt tényleg nagy a lemaradás a samu részéről.
    6)...és igen, régimódi vagyok, nekem hiányzik a rádió, attól függetlenül hogy évek óta internet rádiót használok.

    Nem azért nem játszol, mert megöregedtél. Azért öregedtél meg, mert elfelejtettél játszani. 5110 > 3210 > 3310 > 3330 > ME45 > 3100 > SX1 > 6233 > E51 > Wave II > XPERIA mini pro > SIII > Note 3 > Note 4 > S7 > Note 8 [Gear S3 Frontier] > Note 9 8/512GB [GW4 esim] / Tab S7+ 5G > S22 Ultra 12/512GB

Új hozzászólás Aktív témák