Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Morden24

    nagyúr

    válasz Ulkesh #32 üzenetére

    Már bocsi, de a jelenlegi mobilok hány százaléka tud bármilyen szinten html böngészni?

    Nem tudom, hogy iPhone-nál hogy áll a szitu, én az utóbbi időben okostelós embert mobilnet nélkül nem nagyon látok már itthon sem.
    Szerintem a netezők nagyrésze belebotlik ebbe a flash-hibába (ahogyan én is belebotlok, csak ugye teszek rá :) ). Nem azt mondtam, hogy hatalmas hiba (sőt, azt mondtam, hogy egyenesen fícsör), de szerintem a telón netezők 10%-ánál kicsivel nagyobb az a réteg, akinek már feltűnt, hogy nem megy a Flash.

    Közel 600 kontakt van a névjegyzékemben de egyet nem tudnék mondani akiben biztos volnék, hogy használt életében akár egyszer is MMS-t

    Ne indítsuk újra el ezt a vitát. Ezért írtam oda, hogy szerintem. A társaságomban 3 ember + én használunk sztereó BT fülest. Nekem hiányozna.

    Aki olyan környezetben forog ahol divat csengőhangokat küldözgetni, annak hiányzik.

    Annyira tudtam, hogy megint jön a lenézős duma. Komolyan, a beszélgetéseink elején mindig feltételezem, hogy normális vagy, a végére meg mindig rájövök, hogy azért kihaénnemApplecuccokkal.

    Sectumsempra - For Enemies

Új hozzászólás Aktív témák