Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • justmemory

    senior tag

    válasz minek?:S #10 üzenetére

    Értem... :)
    bár szerintem rengeteg embernek tökmindegy, hogy S835 vagy S845 vagy S821 van-e a telefon belsejében, vagy 3 vagy 4 GB RAM.. telefonálásra jó ez is, meg az is, messengernek meg a facebooknak úgyis mindig szar lesz..
    Milyen jó, hogy minden évben elvileg marhára nagyot fejlesztenek a gyártók, és minden szuperebb, aztán már kisebb erőművek dolgoznak egy telóban, és mégis van, ami akadozik. Érdekes, hogy - én legalábbis - kevesebb háborgást látok szoftver oldalról, mint dizájn oldalról... Mert azt, hogy mondjuk egy telefon nem túl acélosan működik, azt valahogyan benyelik az emberek, de ha másolt a kamera... Ó, az más... ;]

    hanem 0-24-ben nézed
    Szerencsére nem :) Meg is vakulnék, úgy elromlana a szemem. Egyébként ha a mostani telefonok a kijelző maximalizálására és a kávák minimalizálására mennek rá, akkor mit is nézek 0-24-ben...? A hátlapot...? ;]

    Persze nagyon nehéz egyediséget belevinni egy designba, itt azon van a hangsúly, hogy ki milyen ügyesen tudja összeollózni a "lopott" külsőt
    Na ez a lényeg! De ezért írtam, hogy egy egyébként tökre szubjektív dolgot majd döntsön el a piac, kár rajta háborogni és vitatkozni. Olyan ez, mint a szépségversenyek eredményei...

    Attól, hogy sokan mondanak valamit rondának, még nem lesz ronda ;) Ahogyan szép sem.
    Én inkább háborognék amiatt, hogy ja, miért nem lehet minden telefont sztereósra csinálni, vagy a fejlettebb technológiákat alkalmazni, és miért nem lehet mondjuk az Androiddal ezt meg azt, vagy a fb-vel, vagy akármivel...

    --- Imprisoned, inside this mind... --- Joined at the soul with a pair of headphones ---

Új hozzászólás Aktív témák