Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HyP3b0y

    senior tag

    Talán a Jet Car Stunts pont ebbe a cikkbe illett volna(2. oldal) :)

    "ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

  • HyP3b0y

    senior tag

    válasz Kumite #56 üzenetére

    Már előtte 2évvel volt a samsungnak volt nagyon szép és kis kijelzővel ellátott csiptetőse...

    BMW-Mercire visszatérve: Mind2töknek igaza van, két iPhone tulaj van: 1. "Raj" vagyok, iPhone-m van. 2. Örülök, hogy ilyen telefonom lehet, mert sokoldalú, hasznos, felhasználóbarát és még szép is(árát leszámítva...)

    Én történetesen a 2. ember vagyok, 2G-m van és nem is vágyom 3G-re 3GS-re(tipikus példa, amikor a buszon - II.ker.:) - a 14 éves kislány örvendezve meséli, hogy a vodafone lehet árul majd 3GS-t és ez annyira jó lesz neki...könyörgöm mi az isten f@$zára kell neked egy 200 000 Ft-os telefon, na ez az 1. ember típus...), mert nem látom a realitást, hogy miért kerül +20-25k az én 16gb-os iphonenál a 8gb-os 3G. Van benne 3G(amit t-mobileosként csak az ún. ikon csomaggal érdemes használni, amit csak új készülék vásárlásával lehet elérni...) nekem történetesen mobilnet letiltva, gps chip ami tapasztalataim alapján, csak poénnak és játéknak jó, navigálni nem. Két dolog amit irígylek: minden füles bele dugható, hangos speaker, de ezek nem érnek ennyi plusz pénzt.

    Másik dolog, hogy az apple politikájából kifolyólag látszik, hogy az 1.0 fw-vel egy 2G annyit ért, mint a kínai utánazatok(kemény számológép, naptár...) és mégis a 2.0/3.0 mi mindent kihozott a telefonból(az más, hogy szerintem még ígyis aránytalanul drága, de a határtalan lehetőségeket én kihasználom...reklámozni nem szeretném hogyan, de sztem anélkül egy iphone nem éri meg a pénzét)

    [ Szerkesztve ]

    "ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

Új hozzászólás Aktív témák