Hirdetés

2019. február 23., szombat

Gyorskeresés

(#1) Yodafon

Yodafon
(fanatikus tag)

a Garmin inkább csak dolgozzon a Galileo műholdak bekapcsolásán a GPSMAP 64 eszközében :((

It's time to kick ass and chew bubble gum. And I'm all out of gum.

(#2) sheratan

sheratan
(Jómunkásember)

Szoftveresen jók ezek a Garmin cuccok, de elég rondák, és árban sem a legkedvezőbbek sajna.

(#3) Callisto válasza sheratan (#2) üzenetére

Callisto
(senior tag)

Aha persze. Rondák:
https://buy.garmin.com/en-US/US/p/552982

Megint olyan szól hozzá, aki marhára nincs képben a Garmin cuccokkal, ahogy írja, csak itt épp lát egyet az alsó kategóriából.

(#4) sheratan válasza Callisto (#3) üzenetére

sheratan
(Jómunkásember)

Ja, hűha, jól beszóltál! Azért egy alsó kategóriás termék alá bedobni az egyik zászlóshajót elég merész analógia. Igen, a Fenix sorozat jól néz ki, csak 650$. Ha ez a Vivoactive így nézne ki 140-ért, akkor egy szavam sem lenne, de sajnos nem így néz ki, hanem bűn ronda.

(#5) Callisto válasza sheratan (#4) üzenetére

Callisto
(senior tag)

Te írtad úgy, hogy ismétlem "Garmin cuccok, de elég rondák". Így általánosságban. Ezért írtam, azt amit, de most ismét ismét bizonyítottad, hogy magad sem tudod mit írsz.

[ Szerkesztve ]

(#6) sheratan válasza Callisto (#5) üzenetére

sheratan
(Jómunkásember)

"ezek a Garmin cuccok, de elég rondák" = ezek a karperec stílusú cuccok. Ha már idézel :U

(#7) Callisto válasza sheratan (#6) üzenetére

Callisto
(senior tag)

Itt az "ezek" a Garminra vonatkozik, nem a karperecekre. Nyelvtan. Én jól idéztem, te most helyesbítesz.
Mondjuk azon nem vitatkozom, hogy ez itt a cikkben bűnronda. :D

[ Szerkesztve ]

(#8) sheratan válasza Callisto (#7) üzenetére

sheratan
(Jómunkásember)

Jól van, legyen neked igazad. Nyilván ha nem értesz valamit, akkor az egyetlen módszer a beszólás.

[ Szerkesztve ]

(#9) Callisto válasza sheratan (#8) üzenetére

Callisto
(senior tag)

Nem. Én értettem és most is értem. Leírtad, elolvastam, magyarul van, magyar nyelv. Most is ugyanazt jelenti és holnap is azt fogja jelenteni. Ha Te nem érted még mindig...
És nyilván ha valaki általánosságban kijelent valamit, akkor az biztos igaz és rá kell hagyni, hogy esetleg mások akik szintén nem ismerik az adott témát tévedésben éljenek. :D

[ Szerkesztve ]

(#10) Cogwheel71

Cogwheel71
(tag)

Gps kimaradt? Lapozzunk tovább... Ha a szintén olcsó Amazfit Bip-be befért a Gps, always on kijelző, meg a másfél hónap üzemidő, akkor nem tudom miről is beszélünk... :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.