Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • beyruth82

    veterán

    válasz Endrijunge #2536 üzenetére

    Nagyon féltem bt fülest venni mert egszer volt egy de az állandóan szakadozott,használhatatlan volt. Nos ennél ilyen gond szerencsére nincsen soha nem szakad meg a lejátszás folyamatos akárhány réteg ruha választja el a fülest a telefontól.A hangzása viszont hiányolja a basszust. Mivel a google play zenét használom amiből kivették a legutóbbi frissítésnél a hangszínszabalyzó és a gyári lejátszón pedig mivel nem érzékel semmit bedugva ezért nem lehet állítgatni a hangszínt így nem lehet basszust adni rá.(Vagy ez minden bt füles esetében így van mert nem érzékeli a teló a zsinórt bedigva?)
    Mivel én szeretek munkába menet zenét hallgatni így nagyon örülök hogy nem szakadozik es teljesen meg vagyok vele elégedve de a mély hangzása hagy kivetnivalót maga utan rendessen azt kell hogy mondjam. Viszont beszélgetésnél első osztalyú. Nagyon tisztán és érthetően hallanak a vonal túlsó végén és én is a másik felet.Ha inkább beszélgetésre hasznalja az ember akkor több mint jó ha viszont zenét halgatna vele es érzékeny a füle a baszusra(illetve annak hiányára)akkor nem lesz elégedett maradéktalanul.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák