Hirdetés

2018. október 20., szombat

Gyorskeresés

(#351) bakter24 válasza insido (#347) üzenetére

bakter24
(őstag)

Itthoni router, win7es gépek, munkahelyi hálózatra konfigurálva, majd TotalCommander, LAN plugin a tableten, ott beállítottam a megosztott gépet, azon belül a mappát, és elsőre tudtam tallózni a gépemen a tabletről. A windowsban ki van kapcsolva a jelszókérés. írni nem próbáltam, csak áthúztam egy videót próbából. Kimondottan lassú volt a másolás, de ment.

[ Szerkesztve ]

"Negyvenkettő - mondta Bölcs Elme végtelen méltósággal és hidegvérrel."

(#352) Carambola

Carambola
(tag)

Sziasztok!

Valakinek esetleg lenne megoldása, hogy a 3 betűs navi tetején a szürke sáv hogyan tüntethető el?

A Launcher pro-t használom Home.nak és semelyik app nem mutatja ezt a felső sávot, kivéve a navi.

(#353) rfer

rfer
(újonc)

A játékok hogy futnak rajta?pl. Gameloft és társai?

(#354) bakter24 válasza rfer (#353) üzenetére

bakter24
(őstag)

Amiket eddig próbáltam, az mind ment jól (kivéve a Plants vs Zombiest :( :O :( ) Most néztem az NFS shiftet, az is akadásmentes.

(#355) insido válasza bakter24 (#351) üzenetére

insido
(tag)

Köszi szépen!!!

...Hirtelen szétrobban minden és rádüvölt az élet. Megszakad legmélyebb álmod, nem szökhetsz meg mégsem... /Lelkes Állatok - Újságos/ A hosszú élet titka: Lélegezz!!!

(#356) mkRoland válasza rfer (#353) üzenetére

mkRoland
(senior tag)

Én a Samurai II-vel játszok, áll-leejtős grafika, tökéletesen fut! A PES2011 esőben teljes mezőnnyel akadozik, szaggat, de jópár progi fut a háttérben nekem, és folyamatos net-kapcsolaton van. SpeedX, Tank Hero, mindegyik AngryBirds (még a reklámokkal együtt is, mert lusta vagyok kilőni a netet játék előtt) hibátlan.

[ Szerkesztve ]

(#357) Nara19

Nara19
(senior tag)

Sziasztok!

A használati időre ( mennyit bír az akksi) van tapasztalatotok?

Köszi

(#358) insido válasza Nara19 (#357) üzenetére

insido
(tag)

Szia! Kezd már nagyon közhelyessé válni a következő két szó de igaz. Használattól függ:
Nálam fényerő max-on, tájolás bekapcsolva, netán wi-fi, játékok, film nézés ~ egy nap alatt lemerül, talán még annyit sem bír. Viszont kicsit odafigyelve másfél-két napig is elcammog. Ez utóbbi friss tapasztalat.
üdv.

[ Szerkesztve ]

...Hirtelen szétrobban minden és rádüvölt az élet. Megszakad legmélyebb álmod, nem szökhetsz meg mégsem... /Lelkes Állatok - Újságos/ A hosszú élet titka: Lélegezz!!!

(#359) Nara19 válasza insido (#358) üzenetére

Nara19
(senior tag)

Köszi a gyors választ, ez nekem így teljesen jó. :)

(#360) yoyoboy válasza mkRoland (#356) üzenetére

yoyoboy
(újonc)

Hogy tudjátok elindítani a Gameloft játékokat?
Nekem a wifi verziós gépem van, és mindig azt írja a játék indításánál, hogy kapcsoljam ki az offline módot.

Próbáltam már wifivel, gps-szel, mindennel, de hiába. :(
Gondolom a mobilhálózatot hiányolja, vagy ilyesmi.

Tudtok segíteni nekem ebben?

Köszi előre is!

(#361) A.J. Crowley válasza yoyoboy (#360) üzenetére

A.J. Crowley
(senior tag)

Csatlakozott Wifi kell neki.

"Az Arató vagyok, nyomomban a halál jár." - Vörös lázadás

(#362) bakter24 válasza Nara19 (#357) üzenetére

bakter24
(őstag)

Sok nyomkodás+netezés = 4-5 óra, kevés nyomkodás, net nélkül = 6-8 óra, készenléti = 24 óra. Mindez nagy fényerővel = fele :D Eddig ez a tapasztalatom

(#363) gretzky77

gretzky77
(PH! addikt)

Sziasztok a véleményetekre lennék kíváncsi,t mobilnál cégen keresztül tudnék venni egy ilyen csodát ( rettentő baráti áron ) arra lennék kíváncsi mindenki elégedett vele van esetleg valami nagyobb bosszantó hibája vagy tényleg annyira jó mint a tesztben írják?Valószínű megveszem mert szerencsére bukni nem tudok rajta,így ha más nem legfeljebb eladom és még keresek is rajta de már rég szemezek egy tabbal és ez most nagyon jókor jött és nekem nagyon jó áron!Köszi a segítségeket

LG V30 Blue & AKG K845Bt & Sony h.ear on 2 mini wireless

(#364) Nara19 válasza bakter24 (#362) üzenetére

Nara19
(senior tag)

Köszi a választ. Ha minden igaz, délután már én is (egy boldog) tulaj leszek. :)

(#365) bakter24 válasza gretzky77 (#363) üzenetére

bakter24
(őstag)

Olvasd el a #320 és a #341 es hozzászólásokat, ez a 2 gond van vele, de mindkettő szoftveres, javításra kilátás van. Amúgy elég jó készülék.

(#366) gretzky77

gretzky77
(PH! addikt)

A következő kérdésem az lenne,lehet autóstöltöt kapni hozzá?Tudja esetleg valaki hogy hol és mennyiért?köszi

(#367) pah37

pah37
(újonc)

sziasztok. nem tudja vki, hogy a skype, msn mekkora adatforgalmat bonyolít le (beszélgetésre használnám a mobilnetemet). Igaz, hogy 1gb után csak csökkentik a sebességet, de szeretném tudni. ezen a gépen müxik skypeolás, msn-ezés közben a kamera? köszi a válaszokat

(#368) -Molesz- válasza gretzky77 (#366) üzenetére

-Molesz-
(újonc)

Az autóstöltőből én olyat vettem, ami igazából egy szimpla elosztó, csak van rajta USB is. Nekem bevált.

(#369) gretzky77 válasza -Molesz- (#368) üzenetére

gretzky77
(PH! addikt)

Helló jól értem hogy olyan a töltő aminek a vége normál usb?Ezen vesz fel töltést is ezekszerint?

(#370) gretzky77

gretzky77
(PH! addikt)

Vagy van egy szivargyújtóelosztó amin van usb is?Vagyis a tab töltöjet is szét lehet szedni töltőfejre meg adatkábelre?

(#371) bakter24 válasza gretzky77 (#369) üzenetére

bakter24
(őstag)

A töltőfej szétszedhető, a vége sima nagy USB, az autós töltőkön is ilyen van, szóval gyári kábel jó autóshoz is.

(#372) yoyoboy válasza A.J. Crowley (#361) üzenetére

yoyoboy
(újonc)

Szia!

Sajnos csatlakozott wifivel sem sikerül... :(
Nincs esetleg valami trükk, amit alkalmazni kellene?
Tök rossz, hogy simán menne, ha nem írná ki, hogy kapcsoljam ki az offline módot. :(

Akinek esetleg van ötlete, légyszi segítsen!

Köszi előre is!

(#373) yoyoboy válasza yoyoboy (#372) üzenetére

yoyoboy
(újonc)

Bocsi a dupla postért, de nem tudtam valamiért szerkeszteni az előző hsz-emet.
Szóval, sikerült megoldanom a dolgot, esetleg akinek hasonló gondja van, az dobjon egy privit! :)

Üdv,
yoyo

(#374) bakter24 válasza yoyoboy (#373) üzenetére

bakter24
(őstag)

Szerintem nyugodtan írhatod ide a közösbe, még bárki belefuthat ebbe a problémába! Akár én is :D

(#375) insido válasza yoyoboy (#373) üzenetére

insido
(tag)

Szerintem is jó lenne ,ha ide kiírnád mert legalább mindenki látná és én is kíváncsi lennék, hogyan oldottad meg.
köszi!

(#376) bikficc11

bikficc11
(kvázi-tag)

na megjött a táska a vaterárol,pont belepasszol, 1200hufba fájt csak postával együtt

valaki előbb kérdezte
itt van rendes könyv alakú tok, billentyűs is
[link]

(#377) yoyoboy válasza insido (#375) üzenetére

yoyoboy
(újonc)

Végülis talán nem szólnak érte az adminok...
Kicsit wareznak érzem a dolgot, ezért nem akartam megosztani csak úgy itt, de a módszer a következő:

Tehát akinek esetleg szintén az a gondja a Gameloft játékok indításával, hogy kiírja a játék, hogy "tedd online módba a telefonod", majd leáll a játék, azoknak a következőt ajánlanám:
le kell tölteni a Games_Launcher_signed_pl_1.1.2.apk nevű alkalmazást (egy kis google-lel könnyen megtalálható).

Erről a programról annyit kell tudni, hogy
-sajnos nem angol nyelvű, (bár csak 2 gombból áll az egész, tehát könnyű rájönni a működésére)
- csak néhány játék telepítésében segít (kb 10-15), ennek a listának a bővítését sajnos nem tudom, hogy hogy is kellene megoldani.

Ha letöltöttük, és telepítettük a programot a táblára, akkor még nem vagyunk készen, természetesen fel kell telepítenünk az egyik Gameloft játékot (azok közül a játékok közül, melyeket "támogat" a Games_Launcher.)

Ha ez is megvan, akkor a játék telepítése után ne a játékot indítsuk el, hanem a Games_Launcher-t, és ott válasszuk ki a felső sorban a játékot, majd bökjünk rá az alatta szereplő gombra.

Ekkor elindul a játék, és szépen elkezdi letölteni wifi-n a hiányzó fileokat.

Majd miután ez megtörtént, elindul a játék. :)
Ezután már nem kötelező a Games_Launcherrel indítani a játékot, megy majd rendesen is a játék ikonjával.

Így elolvasva sokkal bonyolultabbnak tűnik, mint amilyen, szóval ne aggódjon senki, pofon egyszerű a dolog. :)

Ha valami nem tiszta, kérdezzetek, és szívesen segítek, ha tudok!

Üdv,
yoyo

(#378) insido válasza yoyoboy (#377) üzenetére

insido
(tag)

Köszi! :C

(#379) Adeqate

Adeqate
(újonc)

Sziasztok!
Tudok más készülékekre küldeni bluetooth-on, de ugyanazokról fogadni semmit sem :((
Azt írja ki, hogy az eszköz párosítva, de nincs csatlakoztatva. Amikor jönne a zene, kiírja, hogy hagyjam jóvá a fogadást, no, de hol?
Tudnátok segíteni, mi lehet a hiba?

(#380) Nara19

Nara19
(senior tag)

Sziasztok!

Délután óta nyüstölöm az Inviteles, wifi-s gépemet. :K
Ez az első androidos kütyüm, így nyilván az androiddal való ismerkedésem is benne van minden lépésemben.
Wifi csatlakozás OK. Fényképező OK. A "klattyogás" nálam is jelentkezik. A gyári böngészőben beállítható, hogy ne csak a mobilos formában jöjjenek fel az oldalak OK. A gép gyors (a gyermekem telójához képest).

Én elsősorban olvasásra használom, így lecserélem vele a NEC Mobilepro 900-at. A web elérése és a hírolvasás is fontos szempont volt.

A "gyári" Aldiko OK, betűméret, fényerő váltás, nappal-éjszakai mód OK. Csak az rtf-ben levő könyveimet nem olvassa a kis piszok :((

A felbontás és az akksi miatt aggódtam, de a kijelző tetszik, az akksit most töltöm.

Ha tokra, fóliára, hdmi kábelre tudtok linket, előre is köszönöm.

A "hüvely" teszik, köszi Invitel.

Köszönöm a fórumon felszólalóknak a segítséget, az itt olvasottak nélkül nem mertem volna belevágni.

(#381) bakter24 válasza Nara19 (#380) üzenetére

bakter24
(őstag)

Tok a vaterán, pár hsz.el feljebb, HDMI kábel van az Edigitalon, 5-6eft-ért asszem, még nem vettem, mert drága :O Fóliát meg én még nem tettem rá, mivel elég strapabírónak látszik az üvegje, egyenlőre így marad. De az is van az Extrémben Digitalban.

Bízom benne, hogy lesz hozzá HDMI-s dokkoló, mert az lenne az igazi jó megoldás!

[ Szerkesztve ]

(#382) gretzky77

gretzky77
(PH! addikt)

Sziasztok bocsánat remélem nem köveztek meg de muszály vagyok elmondani,hogy a céges lejárt elöfizumra a t mobilnál 5e forintért kapok egy ilyen kütyüt ha hosszabbítok!Jó napom van Bocs nem húzni akartalak titeket!

(#383) mkRoland válasza gretzky77 (#382) üzenetére

mkRoland
(senior tag)

Élj a lehetőséggel! Ha megunod, megveszem 10-ért! :D

MINDENKINEK:: Nézegetem DealExtreme-en az USB OTG-csatlakozót és a HDMI A-D kábelt. Ha van rá igény, rendelek többet, és a cucc DX-es áráért + postaköltségért (vagy személyes átvétellel megbeszélve úgy csak a kábel ára; hetente utazok vonattal Pápa-Kelenföld-(Déli)-Pusztaszabolcs és Ajka-Székesfehérvár-Pusztaszabolcs között) tudnék adni annak, aki kér!

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#384) sipi86 válasza mkRoland (#383) üzenetére

sipi86
(lelkes újonc)

Micro USB On-The-Go Host OTG Adapter
ez mire jó?

A hdmi az engem érdekel 1db

(#385) bakter24 válasza gretzky77 (#382) üzenetére

bakter24
(őstag)

Semmi gond, mi is (legalábbis invitel vonalon) ennyiért kaptuk :D

És ezt a host adaptert működteti is a cucc?

[ Szerkesztve ]

(#386) bikficc11

bikficc11
(kvázi-tag)

Pár böngészőt nyüstöltem aztán az opera mini helyett is találtam jobbat (flash,java,letöltés kapásból megy) a Skyfire 2.0-t. sokkal több funkcio és testreszabhatóság. Nálam ez volt az igazán egyetlen ami tényleg "hagyományos" módon jelenítette meg a weboldalakat ahogy megszoktam, anélkül hogy trükköznöm kellett volna

még:
aurora - ez a legszebb és kellemes a szemnek live wallpaper
ezPDF és Moon+ Reader Pro - ebook olvasok,

Mystique - horror
Space STG 2 - űrstratégia

(#387) mkRoland válasza sipi86 (#384) üzenetére

mkRoland
(senior tag)

Azok a készülékek, amik képesek az OTG-ra, azoknál ezt egy hasznos funkciót csal elő: Pendrive-t, külső USB-s billentyűzetet tudsz csatlakoztatni, és működtetni.

A ducibb tesó, az IDEOS S7 XDA-s fórumában azt írják, hogy azzal működésre lehet bírni, bízom benne, hogy ez is képes erre! Elvileg 2.3 és 3.1 fölött már erősebb támogatása van ezeknek a cuccoknak. Akinek van olyan eszköze, amiről biztosan tudja, hogy képes erre, az sokat nem veszithet egy ilyennel, legalább kipróbálhatja a SLIM-jén is, és lesz tapasztalat itt, a fórumban.

[ Szerkesztve ]

(#388) z00mhead

z00mhead
(tag)

Lehet, hogy kicsit off, de találtam egy elég jó akciót ITT.
Nekem így egy 10-esbe fájt ajándék routerrel és 1 hetes dominós előfizuval...
Persze 2 év hűséget vállaltam a jelenlegi netemre+tv-re, de mivel elégedett vagyok, miért ne tenném...

Vicces idézet - birtkokolt kütyük (kívánságlista) - életigazságok (lehetőleg Coelho) - random link

(#389) gretzky77

gretzky77
(PH! addikt)

Sziasztok az lenne a kérdésem hogy usbs modemet rá lehet kötni müködik vele illetve mivel a készülék t mobilos az megoldható hogy telenoros usb sticket dugok rá hogy azt használjam!? Köszi

(#390) Surmi69 válasza gretzky77 (#389) üzenetére

Surmi69
(kvázi-tag)

Minek dugnál rá sticket? Csak az Inviteles w változat van ami csak wifis.
Egyébként gyárilag független :K a készülék, azaz bármilyen SIM kártyával tudod használni :C
A Samurai II másnak is wifit kér? Üdv.

[ Szerkesztve ]

A munkahelyemen én vagyok az Isten. :) Mindenki hallott már rólam, de még senki se látott. :P

(#391) A.J. Crowley

A.J. Crowley
(senior tag)

Ha valakit érdekel, akkor az Eternal Legacy c. játéknak ezt a változatát kell beszerezni:
EL_HD_Samsung_GTP1000_Galaxy_Tab_android_ynr9.apk
Wifin letöltöttem a további fájlokat és fut.
Most a Starfront Collision-nal küzdök. :)

[ Szerkesztve ]

"Az Arató vagyok, nyomomban a halál jár." - Vörös lázadás

(#392) metaxa92

metaxa92
(lelkes újonc)

Megrendeltem. :)

(#393) metaxa92 válasza metaxa92 (#392) üzenetére

metaxa92
(lelkes újonc)

és már el is fogyott a készlet a T-mobilenál :D

(#394) z00mhead válasza metaxa92 (#393) üzenetére

z00mhead
(tag)

Megrendelésnél mondták, vagy utólag telefonáltak?

Vicces idézet - birtkokolt kütyük (kívánságlista) - életigazságok (lehetőleg Coelho) - random link

(#395) gretzky77 válasza Surmi69 (#390) üzenetére

gretzky77
(PH! addikt)

De az ismerősöm t mobilnál venné így gondolom az t függő! vagy tévedek ezt is függetlenül adja a t?

(#396) tjb007 válasza gretzky77 (#395) üzenetére

tjb007
(PH! félisten)

Független a T-Mobile -nál kapható S7 Slim is.

(#397) Surmi69 válasza gretzky77 (#395) üzenetére

Surmi69
(kvázi-tag)

Én is a T-nél vettem és független :D

A munkahelyemen én vagyok az Isten. :) Mindenki hallott már rólam, de még senki se látott. :P

(#398) metaxa92 válasza z00mhead (#394) üzenetére

metaxa92
(lelkes újonc)

egyik sem,elbírálás alatt van az én készülékem,elvileg holnap után hozzák.Csak utána megnéztem mégegyszer,és akkor már az volt kiírva a tablet oldalon,ami már 3 napja,hogy a készülék nincs a raktáron,újabb szállítmány várható.

(#399) sipi86 válasza metaxa92 (#398) üzenetére

sipi86
(lelkes újonc)

Rainbow Six - eszmáletlen szaggatás.
NFS Shift - Játszható de szaggat
Modern Combat - Játszható.
Real Football 2011 - Játszható
Quake 3 - Játszható

[ Szerkesztve ]

(#400) bikficc11 válasza A.J. Crowley (#391) üzenetére

bikficc11
(kvázi-tag)

adjál már légy szives linket hozzá mert torrenten nem találtam

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.