Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rodrigez

    senior tag

    Egy újabb szög. Kopp-kopp-kopp. Ezt egy 50-60 között Xiaomi nyújtja ugyanilyen minőségben. Mivel utóbbit sem lehet már jó ideje kínai dzsunka gyártóként aposztrofálni, ezért a HTC mint valós alternatíva maximum a vérfanok számára lehet. Persze lehet itt jönni a Sense felülettel meg az optimalizáltsággal, de a Mobilarénás tesztek 90%-ban - ahol normálist hw-t kap a készülék - az a verdikt, hogy a rendszersebesség kiváló, vagy hibátlan. Szóval nem tudom ki akar csak a brand miatt kiadni +70 ezer forintot, hogy értékelhetetlen kamerát és még értékelhetetlenebb üzemidőt vegyen magának... Pedig az első valamire való okostelóm a Desire volt, attól mindenki el volt ájulva. De akkor nem is volt konkurenciája, összeszerelés, szoftverezettség, sebesség terén. A Samsung-ot is meglegyintette tavaly a a visszaesés szele, köszönhetően a minőségi kínai gyártók talajvízszerű feltörésének. Pedig az S6 szerintem szép is, jó is. És láss csodát, meghallgatták a sirámokat és ott javítottak a készüléken, ahol az S6-ot kritika érte. Lett megint SD, vízállóság, stb. A HTC meg annyira rugalmas, mint a fagyott kutya lába ráadásul makacsul ragaszkodik az megszokott árazáshoz, még a full műanyag, messze nem jó készülékei esetén is. 2016-ban képesek beköszönni 2200mAh aksival. Áh, nem is értem, hogy húzhatták eddig. Remélem a Vive megmenti őket, bár lehet nem érdemlik meg.

Új hozzászólás Aktív témák