Hirdetés

2019. február 17., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2018-06-03 18:17:06

Mobilarena

Mobilaréna teszt: Honor 9 - fény-másolat
A fórumban a PH! lapcsalád moderációs szabályzata és a hatályos magyar törvények érvényesek. TILOS a WAREZ, valamint a telefonkészülék függetlenítéséről történő bejegyzések, továbbá szakmai topikban tilos hirdetni.

Honor 8 topik - A két telefon között egyelőre szinte csak hardveres eltérés van, ezért, ha kérdésed van, keress rá a Honor 8 topikban is.

Összefoglaló kinyitása ▼

(#5751) nrg_52

nrg_52
(őstag)

Masnak is feldobta a frissito a 379-et?

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#5752) bedibazsa válasza nrg_52 (#5751) üzenetére

bedibazsa
(fanatikus tag)

Igen, vagyis rákerestem, ebben a pillanatban jött januári biztonsági frissítéssel. Dicséretes mostanában a frissítése a Honornak.

(#5753) modflow válasza nrg_52 (#5751) üzenetére

modflow
(őstag)

Nem.

Mikor jön Android 9? :D

(#5754) Mennali

Mennali
(fanatikus tag)

Telenorosként valakinek megy már a volte? Vagy a h9 nem volte képes?

(#5755) bedibazsa válasza Mennali (#5754) üzenetére

bedibazsa
(fanatikus tag)

Volteképes, nekem másfél éve megy rajta Telekomosként. Telenornál nem hiszem, hogy mostanában menni fog. Nem értem, miért, de a szoftverre van fogva. Pl. Galaxy S9-nél is csak a Telenor-függő változatban megy, dual sim-en és független változaton nem. De esküszöm délután kicsit megmókolom a szolgáltatásaimat és visszajelzek, megy-e. :D

(#5756) nrg_52 válasza modflow (#5753) üzenetére

nrg_52
(őstag)

Honor 8-bol kiindulva majd augusztusban kb. 😁

[ Szerkesztve ]

(#5757) bontabela73 válasza nrg_52 (#5756) üzenetére

bontabela73
(kvázi-tag)

Ha ez az információ helytálló, akkor jóval hamarabb érkezik, mint augusztus.

(#5758) nrg_52 válasza bontabela73 (#5757) üzenetére

nrg_52
(őstag)

Neked legyen igazad. 😁

(#5759) jim bcs

jim bcs
(ÁRMESTER)
LOGOUT blog

379-re frissítve ma hajnalban, Telenor, független, tavalyi vásárlás. Vagyis ha úgy vesszük előkészítették a Pie-ra.

[ Szerkesztve ]

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#5760) crazygamer válasza jim bcs (#5759) üzenetére

crazygamer
(kvázi-tag)

Telekomos, kb fél éves vásárlásúra ma érkezett a frissítés.

(#5761) bedibazsa válasza jim bcs (#5759) üzenetére

bedibazsa
(fanatikus tag)

Szerintem nincs köze ahhoz, ez csak egy biztonsági frissítés volt. Ha amiatt írtad, hogy a Pie-ig nem jön másfajta frissítés, akkor bocsi. :D

(#5762) modflow válasza bedibazsa (#5761) üzenetére

modflow
(őstag)

Akkor se helytálló, mert ott van a 385-ös frissítés.

(#5763) svgyula válasza jim bcs (#5759) üzenetére

svgyula
(őstag)

Na akkor nekem még van két hetem mire ideér! A frissítési útvonalak nagyon kanyargósak :P

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! STF-L09

(#5764) Divinity válasza jim bcs (#5759) üzenetére

Divinity
(senior tag)

Telekomosra is jött! :)

.sign{ display: none; }

(#5765) bontabela73

bontabela73
(kvázi-tag)

A HiSuite is feldobta a frissítést.

[ Szerkesztve ]

(#5766) plck válasza nrg_52 (#5751) üzenetére

plck
(tag)

Igen, épp most.

(#5767) svgyula válasza plck (#5766) üzenetére

svgyula
(őstag)

Szia! Hát megtörtént a "codda" és nálam is megjött frissítés. :D

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! STF-L09

(#5768) modflow válasza svgyula (#5767) üzenetére

modflow
(őstag)

Nálam is, de sajnos nem a 385 jött, csak a 379.

(#5769) bedibazsa válasza modflow (#5768) üzenetére

bedibazsa
(fanatikus tag)

Az még senkinek nem jött itthon, sajnos.

[ Szerkesztve ]

(#5770) snakebait válasza modflow (#5768) üzenetére

snakebait
(fanatikus tag)

Nem vagyok nagyon jártas ebben, de a 385 az a 9 android? :B

Honor 9+Amazefit Pace

(#5771) modflow válasza snakebait (#5770) üzenetére

modflow
(őstag)

Nem, csak egy sima frissítés.

[ Szerkesztve ]

(#5772) bedibazsa válasza modflow (#5771) üzenetére

bedibazsa
(fanatikus tag)

Akkor miért azt vártad, mivel másabb? A 379 is januári biztonsági csomag. Aszittem', az már a Pie.

[ Szerkesztve ]

(#5773) modflow válasza bedibazsa (#5772) üzenetére

modflow
(őstag)

Csak azért, mert az a legfrissebb februári frissítés.

(#5774) Nefretic

Nefretic
(lelkes újonc)

Sziasztok!
Valamit elbabrálhattam a stock camera appalled, Vagy nem értem, mert a slow motion videókat már csak normális sebességgel játsza le a telefon. Függetlenül attól hogy galériában nyitom meg vagy a videó appal. Van valakinek ötlete ?

(#5775) bontabela73 válasza bedibazsa (#5772) üzenetére

bontabela73
(kvázi-tag)

A Pie verziószáma majd 9.0-val fog kezdődni. :)

(#5776) Divinity válasza bontabela73 (#5775) üzenetére

Divinity
(senior tag)

Wat?

Az az android verziója lesz nem a build-é. :)

(#5777) bedibazsa válasza bontabela73 (#5775) üzenetére

bedibazsa
(fanatikus tag)

Ez egyértelmű, vagy miért írtad ezt, hol írtam, hogy nem?

(#5778) bontabela73 válasza bedibazsa (#5777) üzenetére

bontabela73
(kvázi-tag)

Csak azért írtam, mert hátha valakinek nem egyértelmű. A korábbi hozzászólásokban említett 386 frissítés build száma 8.0.0.385(C432). A hozzászólásokból azt szűrtem le, hogy egyesek szerint ez már esetleg a Pie. Ezért írtam, hogy mindenkinek egyértelmű legyen, hogy a Pie esetében a builld szám 9.0-val fog kezdődni.

(#5779) Divinity válasza bontabela73 (#5778) üzenetére

Divinity
(senior tag)

Akkor ugye azt is tudod, hogy nem az Android verziójával hanem az EMUI verziójával kezdődik a build szám, ugye? :)
Tehát nem igaz amit állítasz, illetve nem feltétlen igaz.

(#5780) nrg_52

nrg_52
(őstag)

En meg annak orulok, hogy olyan kivalo telefonunk van, hogy gondok, meg nyavajgas helyett raerunk itt fingot reszelgetni a topikban.:DDD Bocs sracok, nem tudtam kuhagyni!

(#5781) adabra

adabra
(senior tag)

Egy ideje azt vettem észre, hogy gmail értesítései nem jelennek meg. A szinkronizálás megy, mert ha megnyitom az alkalmazást, akkor rögtön látszanak az olvasatlan levelek (nem akkor tölti le őket).

Szerintem minden erre vonatkozó lehetséges beállítás ellenőriztem, cache-t töröltem, stb. de a helyzet nem változott.

Másnál nincs ilyen probléma?

(#5782) zhorvath válasza adabra (#5781) üzenetére

zhorvath
(fanatikus tag)

De igen. Átváltottam Aquamailre, annak jönnek az értesítései.

(#5783) bedibazsa válasza adabra (#5781) üzenetére

bedibazsa
(fanatikus tag)

Nekem hála istennek tökéletesen működik, a másfél év alatt egyszer sem volt bajom ezzel. A gyári email kliens amúgy nem rossz, esetleg azzal jó lehet még.

(#5784) adabra válasza bedibazsa (#5783) üzenetére

adabra
(senior tag)

Szerintem nem az alkalmazással van gond, hanem az EMUI értesítés/memória kezelésével... Más telefonon ugyanezzel a fiókkal rendesen megy (szintén 8.0-ás Androiddal).

(#5785) qltsar válasza bedibazsa (#5783) üzenetére

qltsar
(PH! addikt)

Szerencsere nekem is mukodik normalisan, raadasul ket fiokot hasznalok!

(#5786) bedibazsa válasza adabra (#5784) üzenetére

bedibazsa
(fanatikus tag)

Hát de nekem működik, ergo nincs vele baj EMUI-n sem. A családban van még egy Honor 8-as is, ott is tökéletesen működik. Esetleg utolsó frissítés lehet nem sikerült jól, sokan szidják Play-en. Csak hangosan gondolkodom.

(#5787) svgyula válasza adabra (#5781) üzenetére

svgyula
(őstag)

Szia! Szerintem valamilyen jogosultság beállítás hiányozhat. Esetleg nem a gmail az alapértelmezett levelező alkalmazás. Nekem szinte azonnal megjönnek az üzenetek ha wifi közelébe érek. A mobilnet az már más ott csak ritkán adok engedélyt a gmailnak. De azon keresztül is megjön. Azért írtam a jogosultságot mert a telefonon több helyen is be kell állítani mint beállítások-alkalmazások és értesítések, alkalmazások, jogosultságok, értesítések és állapot sáv, valamint a vezeték nélküli és egyéb hálózatoknál "hálózati alkalmazások címszó alatt. Nincs az sem kizárva, hogy valamelyik alkalmazás ideiglenesen átvette a "nyeplőt" és nem állítódott vissza megfelelően. Ezen csak egy gyári visszaállítás segítene. De biztosan nem az EMUI-val van gond mert csak nálad van hiba. Eddig a 4.4 droid óta az EMUI soha nem csinált ilyet. A honor 6 azzal jött ki.

(#5788) modflow válasza adabra (#5781) üzenetére

modflow
(őstag)

Nekem tegnap estétől csinálja azt, hogy fent nem tűnik el a gmail ikon, állandóan szinkronizál.

Mi ennek a baja?

(#5789) bontabela73 válasza adabra (#5781) üzenetére

bontabela73
(kvázi-tag)

Helló!

Nálam is ez a helyzet a Gmail-lel. Annyi van, hogy nincs bekapcsolva a háttérben való indítás, futás. A szinkronizálást a widget-en szoktam ki-be kapcsolni. A szinkronizálás bekapcsolása után semmilyen értesítés nincs, hogy jött-e email, de amikor megnyitom a Gmail-t, ott vannak a levelek a bejövő leveleknél.

Különben a Drive-nál is történt valami. Gyakran töltök fel a telefonról a Drive-ra fájlokat. A feltöltés folyamatáról, illetve eredményéről (milyen fájlt és mikor töltöttem fel) mindig volt korábban értesítés. A Drive-nak volt valamikor egy frissítése januárban és azóta a feltöltés befejezése után nincs értesítés az eredményről. Megnéztem az értesítési beállításokat, még az alacsony prioritásúakat is (az értesítést kicsit el kell húzni jobbra és a fogaskerékre kell koppintani), de semmi változás.

Szerintem a Google módosított valamit az alkalmazásainál. A legutóbbi rendszerfrissítés után volt egy gyári visszaállítás, de ugyanúgy nincsenek értesítések.

(#5790) MeSKA

MeSKA
(fanatikus tag)

A GPU turboról lehet tudni valamit? Igen elcsendesedett az ügy. Vagy már valamelyik frissítésben megkaptuk?

(#5791) Mennali válasza MeSKA (#5790) üzenetére

Mennali
(fanatikus tag)

B376ban már benne volt

(#5792) gabor.vig

gabor.vig
(fanatikus tag)

Sziasztok!

Ti hogy álltok üzemidővel? Nekem mintha mostanában jelentősen csökkent volna. Másfél éves a készülék.

(#5793) bedibazsa válasza gabor.vig (#5792) üzenetére

bedibazsa
(fanatikus tag)

Szia! Nekem 14 hónapos a telefomom és mostanában kezdtem el én is észrevenni, hogy csökkent az üzemidő. Szerintem - sajnos - ez teljesen normális, hogy ennyi idő után elkezdett romlani.

(#5794) gabor.vig válasza bedibazsa (#5793) üzenetére

gabor.vig
(fanatikus tag)

Ez kevés lehet a Telekomnál egy jótállási igény érvényesítéséhez?

(#5795) chros válasza bedibazsa (#5793) üzenetére

chros
(őstag)

"csökkent az üzemidő"

Ez mit jelent "pontosan"?
Ez lehet aksi (toltesi szamtol fugg), vagy akar a hasznalt appok frissitesei is szivhatnak tobb energiat. Es ez a szep, hogy ki tudja pontosan megmondani :)

(#5796) bedibazsa válasza chros (#5795) üzenetére

bedibazsa
(fanatikus tag)

Szerintem elérte az 500 töltési ciklust, illetve egy éven át munkaeszköz volt, értékelést írtam rajta, illetve GPS-ként használtam, gyakran töltöttem. A készenléti idő és a használati idő alatt is megyegetnek lefelé szépen a százalékok. A legfrissebb firmware van rajta, lehet, hogy az is okozhatja, de nem hiszem. Jól tudom, hogy a beépített aksis telefonok akkumulátorjára is 2 év gari van, mint magára a telefonra? Anno egy év volt a kivehetőkre, azt hiszem. Enyém is telekomos, majd beadom szervizbe.

(#5797) Sanki válasza bedibazsa (#5796) üzenetére

Sanki
(Topikgazda)

Igen, 2 év a garancia a beépített akksira.

Képeim: https://www.flickr.com/photos/150171133@N05/

(#5798) Divinity válasza gabor.vig (#5794) üzenetére

Divinity
(senior tag)

A szolgáltató mindegy, nem ők döntik el, hogy jogosult e garira vagy sem. Sőt célszerű nem is hozzájuk hanem egyből a Huawei szervizbe vagy egy szerviz pontra vinni. :)
Valami drasztikusabb szöveggel. Nem csak, hogy mintha rosszabb lenne hanem, hogy sokkal rosszabb nagyon gyorsan merül egy napot se lehet végig használni. :)

(#5799) gabor.vig válasza Divinity (#5798) üzenetére

gabor.vig
(fanatikus tag)

Köszönöm a tippet, megpróbálom valamikor. :)

(#5800) bedibazsa

bedibazsa
(fanatikus tag)

Gyári kijelzőt nem találtam 40-43 ezer Ft alatt. Valakinek van ötlete, honnan lehetne ennél olcsóbban gyárit szerezni, garanciavesztés nélkül? Lehet, hogy volt már itt téma ez, sorry, időhiány miatt nem tudok visszaolvasni. Tegnap sikeresen repült a betonon a telefon, az üvegfólia szinte sértetlenül megúszta, de a kijelző nem. :(

[ Szerkesztve ]

(#5801) bontabela73

bontabela73
(kvázi-tag)

Üdv!

Ha esetleg érdekel valakit, a gyári csengőhangokat innen, a gyárilag telepítet témákat innen tudja letölteni.

(#5802) goop válasza bedibazsa (#5800) üzenetére

goop
(őstag)

Garanciális csak akkor marad, ha a huawei szervíz javítja a telefont. Szvsz nem éri meg a javítás, vagy így használod, vagy új telefon.

(#5803) bedibazsa válasza goop (#5802) üzenetére

bedibazsa
(fanatikus tag)

Igen, én is ettől félek, köszi. Szerencsére kapok egy céges P20-at, ez meg megy a fiókba, ha valakinek nem lesz telefonja, akkor ideiglenesen jó lesz.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.