- Samsung Galaxy S23 Ultra - non plus ultra
- Vivo X200 Pro - a kétszázát!
- Fotók, videók mobillal
- Egy óra, két rendszer
- Samsung Galaxy S24 - nos, Exynos
- Samsung Galaxy A54 - türelemjáték
- Átlépi végre az iPhone az 5000 mAh-t?
- 200 megapixeles zoomkamerát sem kap az S26 Ultra?
- Samsung Galaxy S25 - végre van kicsi!
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
Új hozzászólás Aktív témák
-
bwoay
nagyúr
igen, mivel Palm TX-em van, annak 3.8-as a kijelzője,
a PSP-mnek meg 4.3-as. Utóbbin én kimondottan élvezetesen tudtam filmet nézni
(a felbontás asszem 480x272), a TX-en még nem volt alkalmam kipróbálni,
de széltében (mármint landscape módban) 1 cm-rel kisebb, mint a PSP kijelzője,
viszont 320x480-as.
Rumosnak biztos valami MS smartphone-ja van, az megmagyarázná. -
majom2
senior tag
-
majom2
senior tag
dehogynem lehet, hiszen biztos tudod miről beszélek: jó minőségű hordozható audio lejáccó. a videót meghagyom a gyerekeknek, én abból már kinőttem
amit nyilván bárhol lehet hallgatni, nem akarok felsorolást írni mert túúúúl hosszú lenne... mongyuk nyilván nem az otthoni hifit akarom kiváltani vele... -
LordX
veterán
Amire te hivatkozol, az azonos bitrátások szubjektív összehasonlítása, és mivel szubjektív, a számszerű különbség nem jelent semmit, csak az a lényeg, hogy nagyobb.
De itt egy másik teszt,ahol különböző bitrátás H.264 kódekek vannak megmérve (+DivX mint referencia). [link] (több oldalas!) Ez nem szubjektív teszt, de több objektív metrika is van, szerintem csak a(z Y-)VQM-et érdemes nézni, mert az ad legjobb korrelációt a szubjektív tesztekkel. Azonos VQM metrikát az x264 kb. fele-2/3 bitrátán ért el, mint a DivX.
Zsiga: neked is. Szubjektív tesztnél nem szabad nézni, mennyivel nagyobb, csak hogy nagyobb. Az a 10% az gyakorlatilag elhanyagolható lehet látványban, bár nem láttam.
[Szerkesztve] -
Idezek sajat cikkembol:
Nagyon fontos továbbá, hogy rendkívül jól skálázódik, az 1080i felbontású videók hatalmas sávszélességigényétől a 40 kilobites, mobiltelefonok esetén is nagyon jól használható formátumig kiválóan alkalmazható. A jó skálázhatóságon kívül a multifunkcionalitást segíti elő a szintén speciálisan ehhez a formátumhoz kifejlesztett hálózati absztrakciós réteg is.
Szoval adott video H.264ben kisebb, mint mpeg2-ben, mondjuk. -
Deluxe00
senior tag
JÉZUSOM TE KLINIKAI ESET VAGY
A radikalizmus kizárólag nálad figyelhető meg, kapj már magadhoz!!!!! Alapvetően azt hiszem, hogy az ember értelemesebb az állatnál, de mindig ki kell ábrándulnom!
Az utolso 3 sorod teljesen érthetetlen!! Te ezt honnan a retekből szoptad ki? Mert ezt hajtogatod má jobb híján minden hozzászólásodban, de olyan részt ami ezt igazolja nem találtam a hozzászólásaim között! ( Erre tudom, hogy nem fogsz reagálni)
A fanatizmus amúgy elmondom akkor lenne igazolt, ha kidobnának a piacra egy olyan lejátszót ami szebb ( mert ez nekem fontos szempont, és ne probáld megmagyarázni, hogy mi a szép, mert ez kibaszotttul szubjektív - bár te ennek az ellenkezöjét is megprobálnád bebizonyitani! ) és letisztultabb kezelöfelülete van! Ugyanis én ez alapján ítélek meg egy lejátszót! Nem pedig a te igényeid szerint, mivel azt nagyban szarom le, és szerintem azok is nagyban szarják le akik azt vizsgálják milyen lejátszó milyen részt hasít ki a tortából! Mert egy terméket az jellemez, hogy hogyan sikerül eladni, mennyire sikeres! És az ára hogy iPod alatt vagy felett helyezkedik el az mind1....de értsd meg, hogy mind1 és hagyd abba az árral való gyerekes vagdalózást!!
Azt hiszem minden el lett mondva! -
Deluxe00
senior tag
Ugye elhiszed nekem, hogy egy termék nem attól lesz jó, vagy nem jó, hogy te milyennek tartod, vagy éppen az árát?? ( Ezt a kérdést kérlek párszor értelmezd magadban, mert sztem ezzel lesz itt a fő probléma!!!!!!!!!! ) Senki nem mondta, hogy vegyél! Hidd el, nem igen befolyásol ez semmit!
Az én érzéseimet nem sértetted meg! Azért annyira sokat ne képzelj magadról, hogy én figyelembe vegyem a véleményedet!Ahhoz valamiféle értelmi szintet kéne tanusítanod
Magyarország amúgy mióta nem közép-kelet Európa?Na jó szerintem ami már kicsit is tudományos téma ne menjünk bele jo, kizárólag a te érdekedben
Amúgy meg az audiofil az bakelitet hallgat nem pedig cd-t!Szerintem te azzal nem vagy kibékülve még, hogy az iPod ugyanúgy tud lejátszani zenét mint egy 20.000 ftos készülék is, de mégis azt veszik többen! Hát az már legyen az ő bajuk! A duzzogást lécci most hanyagold!
Sztem nem kell ide! Tök normális hangnemben írtam én is! Akkor lécci probáld meg te is kis időre ezt a stílust képviselni!
-
bwoay
nagyúr
én úgy tapasztaltam, hogy aki hordozható lejátszóból próbál high-end élményt kicsalni, az HD playerrel, külső hordozható erősítővel, és valami komolyabb fejhallgatóval nyomja.
én ezt az egészet körülményesnek tartom, leginkább a külső erősítő miatt.
de CD helyett szerintem ugyanúgy megteszi valamilyen veszteségmentes formátum,
mondjuk FLAC, mert azt még támogatja is egy-két lejátszó (pl az X5) -
majom2
senior tag
ja ne már...
és mindenhova viszed a hónod alatt a CD-játékost meg a pl HD600-at meg a 10 kilo cd-t ugye? gondolom akkor ez a megoldás... gyerekek, vegyen mindenki sz@rt, az utcára ugyis jó, és még pénzt is spóroltok
legyünk már 1 kicsit konstruktívak pls.... hülyeségeket (bocs) én is tudok írni, de annak mi értelme?
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Formula-1
- Nintendo Switch 2
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Sugárhajtómű ihlette a Zalman CPU-hűtőjét, de nem az üzemzaj tekintetében
- exHWSW - Értünk mindenhez IS
- Vigneau interaktív lokálblogja
- Eredeti játékok OFF topik
- 3D nyomtatás
- Autós topik
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- További aktív témák...
- Huawei P30 Liter 128GB Kártyafüggetlen 1Év Garanciával
- Makulátlan MacBook Air M1 99%-os Akkuval és 2+ Év iStyle Garanciával!
- AKCIÓ!!! GAMER PC: Új RYZEN 5 4500-5600X +GTX 1660 SUPER +16-64GB DDR4! GAR/SZÁMLA! 50 FÉLE HÁZ!
- Asus TUF 16 FA607PI - 16" 2,5K 165Hz - Ryzen 9 7845HX - 32GB - 1TB - RTX 4070 - Win11 - 1,5 év gari
- Eladó Logitech G735 gyári dobozban, kiváló állapotban!
- BESZÁMÍTÁS! LG UltraGear 27GL850-B 144Hz QHD 1ms monitor garanciával hibátlan működéssel
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 9800X3D 64GB RAM RTX 5080 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 7600X 32/64GB RAM RTX 5060 Ti 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- BESZÁMÍTÁS! MSI B450 TomaHawk R5 5600X 32GB DDR4 512GB SSD RTX 3060 XC 12GB Rampage SHIVA 600W
- Azonnali készpénzes nVidia RTX 3000 sorozat videokártya felvásárlás személyesen / csomagküldéssel
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest