Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hettaki

    tag

    válasz Totheground #10 üzenetére

    "hármasmolókettesdzsunka"

    És ez mit jelent?

    Az én veleményem az, hogy pontosan az lesz, mint az IPhone-al, IPod-al. A MacBook, MacBook Pro-ról ne is beszéljünk, mert azok amúgy sem elterjedtek az Egyesült Allamok, és egy kettő országon felül.

    De, ha megnézed, akkor megy a hírek, a cikkekben elrejtett reklám hegyek, az apple termékekről, hogy ennyi meg annyi IPod-ot adtak el, meg ennyi meg annyi IPhone ment el 1 hét alatt stb. Ezzel csak annyi a baj, hogyha összehasonlítjuk azt, hogy mennyi IPod ment el, az elmúlt 10 évben, és ehhez képest mennyi Samsung, Creative, Philips, Sony és még vagy 100 márka, akkor az Ipod eladások számában sehol nincs. Ez a helyzet az IPhone-al is, ahol már maga a Samsung megelőzte az Apple-t, és akkor hol vannak többiek, szóval ezzel azt szeretném mondani, hogy nehogy azt mond nekem, hogy egy Sharp, LG, Creative, Huawei, vagy ZTE annyival rosszabb lesz jövőre, vagy egy két év múlva mint most egy Galaxy Tab.

    Röviden mondva sok lúg disznót győz.

    Aztán, ha megnézed, az árakat, akkor szerintem sokkal több Philips, Sony, és egyéb márkás, de jó minőségű lejátszó van a piacon Magyarországon, mint Ipod.

    Az Iphone-al ugyan ez a helyzet, bármennyire jó, az IPhone, sokkal több az olcsóbb, de jó minőségű android van a piacon, mint Iphone.

    Ez az IPad-al még nincs így, mert nincs akkora konkurencia, és főleg nincs olcsó de jó minőségű konkurencia. És ha nem is érik al majd az éppen aktuális minőségét, az IPad-nak, akkor is sokkal több fog fogyni, az esetlegesen 2/3 árú márkás, de esetlegesen picit gyengébb minőségű tabletekből.

    Sajnos bármennyire jók az apple termékek, egyszerűen nem a magyar pénztárcához vannak szabva, ellentétben a sokszor fele annyiba kerülő Sony, Philips mp3 lejátszókkal, amit sokszor jobban szólnak, mint az Ipod. Az indexen volt egy teszt.
    Ugyanez a helyzet pl egy olcsóbb androidos Samsung-al, LG-vel, ZTE-vel. Több van a Piacon, mint IPhone, nem azért mert jobbak, hanem mert meg bírják venni a tömegek is.
    És ez lesz a Tabletekkel is.
    Röviden ennyi.

    [ Szerkesztve ]

    szvsz. | R.I.P. Dennis M. Ritchie, John McCarthy

Új hozzászólás Aktív témák