Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Totheground

    addikt

    válasz hettaki #11 üzenetére

    Lehet, hogy ez lesz, engem nem igazán érdekel, amig van annyi profitjuk, hogy folyamatosan jöjjenek ki az újabb cuccokkal. Márpedig profitban sokkal jobban állnak, mint bármelyik más gyártó. Adhatnának el többet, ha olcsóbban adnák, de miért is?
    Egyébként pont i4ből megdöbbentően sok van (vagy csak én járok olyan helyeken), gondolom részben pont a "válság" miatt. Részletre szinte bárki megveszi, főleg ha esetleg valami komolyabbat (autó, lakás, w/e) épp nem tud bevállalni.

    [ Szerkesztve ]

    Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

  • Alex91

    félisten

    válasz hettaki #11 üzenetére

    Az Apple-nek szerintem az a lenyeg, hogy a regi vasarloit megtartsa es szerezzen ujakat. IMHO nem akar a legtobbet elado ceg lenni...

    Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

  • Gadgetfun

    tag

    válasz hettaki #11 üzenetére

    Alapvetően hibás az eszmefuttatásod, Amit leírtál az nagyjából helytálló, én is így gondolom, de a tablet piac szerintem kicsit másképpen működik. Az egyenlőre még nem egy mindennapi "nélkülözhetetlen" használati tárgy, mint egy telefon, PC/notebook, vagy egy médialejátszó, amit ha már úgy is kell venned, igyekszel a lehetőségeidhez képest a legjobbat venni és lehetőleg olcsón. A tablet egyenlőre még a kissé "felesleges" kategória, amolyan luxuscikk, amit TÖBBNYIRE olyanok vesznek akiknek nem okoz gondot kiadni 5-700 dollárt egy újabb kütyüre, ők a tehetős felső/középosztálybeli amerikai, nyugat-európai, vagy ázsiai emberek. De ha már pénz adnak ki rá, akkor a legjobbat akarják megvenni, aminek még ráadásul presztízs értéke is van. És jelenleg a Apple iPad-ja a legjobb és legmagasabb presztízzsel rendelkező táblagépe, ez nem igazán vita tárgya. Ennek a rétegnek, és ez elég nagy réteg, hiába kínálnak olcsóbb Androidos gépet, mert nem érdekli őket. Meg vannak elégedve az Apple-vel, könnyű használni faszántosan smooth az egész, és még villogni is lehet vele.
    Mire mindez megváltozik, - ami szerintem nagyjából másfél-két év lesz - és a tabok a mindennapi használati tárgyainkká növi ki magát, addigra a Win8 alapú táblagépeknek inkább lesz esélye megtörni az iPad hegemoniát mint az Androidnak.

    [ Szerkesztve ]

    "Minnél ostobábbnak gondolnak az emberek, annál jobban meglepődnek majd, amikor megölöd őket" - Jó, tudom hogy az "fan" de mikor bereggeltem elgépeltem, és lusta voltam kijavítani...

Új hozzászólás Aktív témák