Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • majom2

    senior tag

    válasz Just486 #18 üzenetére

    én ezt a b&w-t konkrétan nem hallottam még, de pl egy közel ennyibe kerülő jbl radial-t igen, és annak nagyon jó hangja volt. tudomásul kell venni h ez már nem a 80-as évek, egy kicsit fejlődött azóta néhány dolog. mondom ezt úgy h olyan cuccom van otthon, h lehet bepisilnél a gyönyörűségtől ha meglátnád/meghallgatnád. mivel méretmániás vagy: egy darab hangfalam több mint 30 kiló, és bekapcsolva a cucc közel 300W-ot zabál. az értékét inkább most hagyjuk.
    mégis nekem simán kellene egy hasonló "kihangosító", mert tudom h abszolút minőségi darab, nagyon jól szól, és a kinézete sem utolsó (nekem ez sem mindegy). és igenis beviszi a konyhába a minőségi zenehallgatást, ha tetszik ha nem.

    [ Szerkesztve ]

  • majom2

    senior tag

    válasz Just486 #23 üzenetére

    apró titok: az ilyen elrendezésű hangszórók szinte mindig alul a lehető legnagyobb méretű mélynyomót tartalmazzák, fejjel lefelé beépítve persze. azon sem lennék meglepődve ha néha kettő lenne bennük, egymással szembe fordítva. én - ellenben veled - már hallottam hasonlókat szólni. a saját cuccomat csak azért írtam oda, h lásd h nem egy sokol rádió mellől osztom az észt. nyilván ilyen kompakt rendszerek soha nem lennének képesek versenyezni pl az én dolgaimmal, de nem is ez a céljuk. viszonylag olcsón adnak egy nagyon kellemes és szinte már minőségi hangzást. mindezt úgy h emellé egy kis esztétikai élmény és kompakt megvalósítás is párosul. bingó. és nem kell erősítővel meg hangfalakkal meg kábelekkel tökölni.
    lehet h hamarosan veszek is egy hasonlót... már csak azért is, mert ezt megfogom és beviszem a hálószobába, a konyhába vagy éppen a fürdőszobába (sic) ha éppen olyanom van. a nagy profi cuccot meg max a nappaliban tudom hallgatni. ez sem mindegy.

    vegyél normális hangfalakat, és akkor nem kell 60W-al hajtanod őket. az enyéimre ha ennyit adnék, lebontanák a házat, és még a 3. szomszéd is elköltözne. fogalmam nincs mennyi az erősítőm vége, de nem is érdekel, mert úgy szól mint egy álom. kb max 10W-al hajtom a hangfalaimat, de már az is nagyon sok/hangos. egyébként eszem ágában sincs dobálózni a nagy számokkal, pedig tudnék 1-2 érdekes adatot ideírni még.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák